yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Murat Yılmaz, ING Yatırım Genel Müdürü olarak atandı

ING Türkiye’nin iştiraki ING Yatırım’da üst seviye bir atama gerçekleşti. Murat Yılmaz, 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ING Yatırım Genel Müdürü olarak atandı.

Murat Yılmaz, ING Yatırım Genel Müdürü olarak atandı


Yılmaz, yeni misyonunda ING Türkiye’nin borsada süreç gören piyasalar ve finansal eserler siyasetlerine liderlik edecek. 

Dijitalleşme seyahatinde attığı adımlarla artık büsbütün dijital hale gelen ING Türkiye’nin iştiraki ING Yatırım’da üst seviye bir atama gerçekleşti. Murat Yılmaz, 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ING Yatırım Genel Müdürü olarak atandı. Yılmaz yeni misyonunda, ING Türkiye’nin Borsa İstanbul’da süreç gören piyasalar ve finansal eserler siyasetlerine liderlik edecek. 

Murat Yılmaz, lisans eğitimini 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat kısmında tamamladı. London Business School ve Lausanne International Institute for Management’ta liderlik programlarına katıldı. Mesleğine 1996 yılında Intermedya Grup’ta iktisat alanında gazeteci-editör olarak başlayan Yılmaz, 1998-2014 yılları ortasında Yapı Kredi Bankası’nda sırasıyla Müfettiş, Şube Müdürü, Saha Müdürü ve Bölge Müdürü olarak görev aldı. 2014 yılından itibaren HSBC’de satış ve operasyon gruplarına liderlik ederek, değerli dönüşüm projelerine imza attı. Yılmaz, son olarak HSBC’de Satış ve Müşteri Kanalları Küme Lideri olarak vazife yapıyordu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ