yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Müzik Evinde’nin bu haftaki konuğu Kahraman Sivri ve Selen Görgüzel oldu

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Meskeninde her hafta birbirinden özel konuklar yer alıyor.

Müzik Evinde’nin bu haftaki konuğu Kahraman Sivri ve Selen Görgüzel oldu


Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Konutunda her hafta birbirinden özel konuklar yer alıyor.

Dream Türk TV’nin sevilen programı Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde’nin bu haftaki konuğu Kahraman Sivri ve Selen Görgüzel oldu.

 

Birbirlerinden haberleri olmadan programa çıktılar

Sertaç Akkaya’nın formatını oluşturduğu Sea Production’un yapımcılığını üstlendiği Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya’nın sunduğu bol müzikli ve bol kahkahalı program Müzik Konutunda birbirinden özel konuklarıyla her hafta sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. 9. Kısımda, mesleğine 35 yılını veren usta oyuncu Kahraman Sivri ve sesi kadar oyunculuğu ile de gündemden düşmeyen başarılı isim Selen Görgüzel konuk oldu. Birbirlerinden habersiz programa gelen iki konuğun gerçekte de kuzen oldukları ortay açıktı. İki kuzenin keyifli sohbeti izleyen herkesi kahkahaya boğdu.

 

‘Bana hem âşık oluyorlar hem de korkuyorlar’

Yaptığı işler kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Selen Görgüzel, özel hayatıyla ilgili konuştu. Görgüzel, “Benden korkuyorlar. Hem âşık oluyorlar hem de korkuyorlar. Benim gücüm yanlış anlaşılıyor ve yorucu olarak görülüyor. Gücüm kabıma sığmıyor. Herkesin hayatını bir tane Selan gerekiyor gam yok tasa yok” dedi.

 

‘Detone olmadım’

Geçtiğimiz yıllarda sahnede detone olduğu haberleri ile ilgilide konuşan Selen Görgüzel, “Bir gün sahnede Kayahan’ın müziğini okuyorum. Birisi çekmiş ve yavaş çekimde yayınlamış ve altına yazmış Selen Görgüzel detone oldu nasıl buldunuz diye. Yayınladığı görüntüyü yavaş çekimde yayınladığı için detone üzere duruyor kaldı ki detonede olabilirim. O periyot İbrahim Tatlıses o görüntüyü izlemiş ve ben bile İbrahim Tatlıses olarak sahnede detone olabilirim bunun kadar olağan bir şey yok. Selen hanımın sesiyle oynamışlar bu olağan değil gerçekte değil diye açıkladı. Daima bu usul haberlerle uğraşıyorum. Bence başarılıyım düzgünüm güzelim pastanın dilimden çok yarısını yok edeceğim diye korkuyorlar” dedi.

 

Ayna benden daha değerli

Güzel oyuncu ve müzikçi, son müzikçi Umrumda Olmaz’ın klibinde yaşadığı bir kıssayı de anlatarak herkesi güldürdü. “Klip gereği bir vitrinin üzerine çıkmam gerekiyordu. Çıktım dans ediyorum ve çıktığım vitrin tarihi eser. Milyon bedelinde nerdeyse. Ben dans ettikçe gerisindeki ayna sallanıyor. Ben takıma düşeceğim yardım edin dediğimde bütün takım koştu ve aynayı tuttu ben umurlarında olmadım” diyerek klip anısını anlattı.

 

İşini aşkla yapıyor

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde’nin başka bir konuğu ise sanat hayatında 35 yılı geride bırakan usta isim Kahraman Sivri oldu. “Dönem periyot mesleği bırakmayı düşünsem de mesleğim buna müsaade vermedi. Haftanın 7 günü çalışıyorum lakin işimi aşkla yaptığım için hiçbir yorgunluk hissetmiyorum” dedi.

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Konutunda her Cumartesi saat 21:00’da Dream Türk TV ekranlarında..

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ