yandex
ankara seo
ankara web tasarım
22.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

National Geographic NOW Seç-İzle Servisi Mart Ayında ‘Yırtıcılar’, ‘Yılanlar’, ‘Tehlikeli Yollar’ ve ‘Mega Mühendislik’in En Heyecanlı Bölümleriyle Dikkat Çekiyor!

National Geographic NOW mart ayında farklı mevzu başlıkları altında yer alan birbirinden tezli içerikleri dilediğiniz vakit izleme bahtı sunuyor. 

National Geographic NOW Seç-İzle Servisi Mart Ayında ‘Yırtıcılar’, ‘Yılanlar’, ‘Tehlikeli Yollar’ ve ‘Mega Mühendislik’in En Heyecanlı Bölümleriyle Dikkat Çekiyor!


National Geographic NOW mart ayında farklı bahis başlıkları altında yer alan birbirinden argümanlı içerikleri dilediğiniz vakit izleme bahtı sunuyor. 

Nefes kesen üretimlerin ve soluksuz izlenen belgesellerin yer aldığı, National Geographic’in varlıklı arşivini izleyicilerle buluşturan National Geographic NOW seç-izle servisinin mart ayı temaları Yırtıcılar, Yılanlar, Tehlikeli Yollar ve Mega Mühendislik başlıkları altında toplanıyor. 

Mart ayı boyunca National Geographic NOW’da izleyicilerle buluşacak olan ‘Yırtıcılar’da hayvanlar aleminin en üst sıralarında yer alan ve vefat makinası olarak isimlendirilen avcı yırtıcıların avlanma hünerleri ve sert katil tavrı gözler önüne serilirken, ‘Yılanlar’da ise dünyada 3000’den fazla tipi olan ve dünyanın en ölümcül sürüngenlerinden olan yılanların karada ve sudaki ömürlerinin en etkileyici anlarına yer veriliyor. Ödüllü gazeteci Mariana Van Zeller’in, dünyanın trilyon dolarlık gölge iktisadını yaratan jeopolitik şartları ve bağlamı ortaya çıkarmak için global yeraltı dünyasının en tehlikeli pazarlarının derinine inerek iç işleyişlerini anlattığı ‘Tehlikeli Yollar’ ile yükselen gökdelenlerden kilometrelerce uzanan asma köprülere, mühendislikte son teknolojinin avantajlarının hudutları zorladığı ‘Mega Mühendislik’ de mart ayı boyunca National Geographic NOW’da izleyicilerle buluşacak çarpıcı içeriklerden.

National Geographic NOW ile National Geographic’in güçlü içerik arşivine TOD, KabloTV ve KabloWebTV platformları üzerinden erişebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ