yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Netflix, sürükleyici dizisi Kübra’nın ikinci sezonunu duyurdu!

Netflix, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, Taylan Biraderler imzalı dizisi Kübra’nın ikinci dönemini duyurdu.

Netflix, sürükleyici dizisi Kübra’nın ikinci sezonunu duyurdu!


Netflix, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, Taylan Biraderler imzalı dizisi Kübra’nın ikinci dönemini duyurdu. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Afşin Kum’un birebir isme sahip romanından uyarlanan ve sıra dışı kıssasıyla birinci dönemde izleyicide büyük merak uyandıran dizinin ikinci dönemi bu yılın Haziran ayında yayınlanacak. 

Olağan dışı ve sürükleyici kurgusu, tercihler ve gerçekler hakkında sorgulayıcı bir bakış açısı ile ekrana gelen Kübra‘nın yeni dönem takımında ise Çağatay Ulusoy’un yanı sıra, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek ŞayanMeriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Davet Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı isimler yer alıyor. 

 

Kübra 2. Dönem Hakkında:

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı ismine öteki bir imtihan olarak gören Gökhan’ın asıl gayreti artık başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, yalnızca düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Pekala Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp hakikat yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ