yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Karşılıksız sevgileri, şefkat ve hoşgörüleriyle her daim yanımızda olan annelerin fedakârlıkları ve emekleri ile bizlerin bugünlere gelmemizdeki en büyük emek sahipleri olduğunu vurgulayan Arı, anneleri yalnızca bu özel günde değil her vakit pahalarını bilerek başımıza taç edip gönüllerini güzel tutmanın gerektiğini kaydetti.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı


Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, “Anneler şartsız sevginin tükenmez pınarlarıdır.” dedi.

Arı:” Bizlerin bugünlere gelmesinde hiçbir karşılık beklemeden sevgi, şefkat ve merhametle bizi adeta kuşatan annelerimizin, hayatımızda ne derece değerli bir varlık olduğunu hepimiz çok güzel biliyoruz.

Aile hayatının birleştirici ögesi olan, dünyanın en sıkıntı vazifelerinden birini üstlenmiş annelerimiz, en ulu hislere sahip, yeterliliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve şartsız sevginin timsalidir.

Sevgili Peygamberimizin, “Cennet, annelerin ayaklarının altındadır” kelamı dinimizin annelerimize verdiği kıymeti ve onlara göstermemiz gereken hürmeti gözler önüne sermesi açısından çok manalıdır.

Bu his ve düşüncelerle, bize, ülkemizin birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiçbir karşılık beklemeden veren, bütün annelerimizin “Anneler Günü”nü kutluyor, sıhhat, huzur ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ