yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’de 59. Dönem kursları Haziran ayında başlayacak

Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitim Merkezi iş birliği protokolü çerçevesinde, alanında uzman eğitmen takımıyla düzenlediği kurslar sayesinde her yaş kümesinden binlerce kişiye Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı sertifikalı eğitim imkânı sunan KAPEM’de yeni devir kurslar için hazırlıklar tamamlandı.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’de 59. Dönem kursları Haziran ayında başlayacak


Tarık Kesekçi Parkı içerisindeki Paşa Konağı’nda faaliyet gösteren KAPEM’de, 59. periyot kursları Haziran ayında başlayacak. Merkezde yeni devirde, İngilizce Düzey A1, Almanca Düzey A1, Fransızca Düzey A1, İngilizce Düzey A2 (İngilizce A1 Düzey Sertifikası bulunanlar için), İngilizce Düzey B1 (İngilizce A2 Düzey Sertifikası bulunanlar için), Almanca Düzey A2 (Almaca A1 Sertifikası bulunanlar için), Fransızca Düzey A2 (Fransızca A1 Düzey Sertifikası bulunanlar için), Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk, Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü ile Türk İşaret Lisanı kursları açılacak.

Hafta içi gündüz ve akşam ile hafta sonu açılması planlanan kurslara dileyen herkes fiyatsız olarak katılabilecek.

Kontenjanlarla sonlu kurslara katılmak isteyenler, 1 Haziran 2024 tarihine kadar Paşa Konağı’ndaki Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurabilecekleri üzere, www.nevsehir.bel.tr adresindeki süratli menü içerisinde bulunan KAPEM Kurs Kayıt sekmesinden online olarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ