yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nevşehir Belediyesi Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Rasim Arı, “Şehrimizin gelişmesi, marka kıymetinin yükselmesi, makus tarihinin değişmesi ve kurduğumuz hayalin gerçekleşebilmesi için meclis üyelerimiz ile birlikte belediyedeki takımlarımız tüm süratiyle ve çabasıyla çalışıyor.” dedi.

Nevşehir Belediyesi Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Yapıldı


Nevşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Rasim Arı, “Şehrimizin gelişmesi, marka pahasının yükselmesi, makus tarihinin değişmesi ve kurduğumuz hayalin gerçekleşebilmesi için meclis üyelerimiz ile birlikte belediyedeki gruplarımız tüm süratiyle ve uğraşıyla çalışıyor.” dedi.

Nevşehir Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunun 20. Hususu gereği, gündem hususlarını görüşüp, karara bağlamak üzere Belediye Meclis Toplantı Salonunda bir araya geldi. Belediye Başkanı Rasim Arı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya meclis üyeleri ile birlikte Belediye Lider Yardımcıları İbrahim Yüzer, Ahmet Çöler, Hasan İler ve Veli Kırşehirli katıldı.

Nevşehir Belediyesi’nin toplumsal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan toplantının açılışında meclis üyelerine Nevşehir Belediyesi’nin son bir ay içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalar ve çeşitli projeler hakkında meclis üyelerine bilgiler veren Belediye Başkanı Rasim Arı, üyelerin çeşitli yatırım ve projeler hakkında yönelttikleri soruları yanıtlandırdı.

Arı: “Şehrimizin gelişmesi, marka kıymetinin yükselmesi, makus tarihinin değişmesi ve kurduğumuz hayalin gerçekleşebilmesi için siz değerli meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte belediyedeki gruplarımız tüm süratiyle, tüm çabasıyla çalışıyor. Bir yandan vatandaşlarımızla, hemşehrilerimizle çeşitli vesilelerle bir ortaya gelirken bir yandan da belediye hizmetlerini aksatmadan sürdürüyoruz. Artık belediyemizin tıkır tıkır işleyen bir sisteminin kurulması için bütün çalışmalarımızı yapıyoruz. Beraberinde Ankara’daki diyaloglarımızı, bağlantılarımızı sürdürmeye de devam ediyoruz.  Geçtiğimiz hafta iki gün Ankara’daydım. Burada bütün farklı siyasi partilere mensup dostlarla, yöneticilerle ve bürokrat arkadaşlarla bir ortaya geldik. Belediyenin var olan, çözülmesi gereken sıkıntılarını hem iletme hem de istişare yapma fırsatları bulduk. Çok verimli bir iki gün geçirdik. Tıpkı vakitte da encümen üyesi olduğum Türkiye Belediyeler Birliği toplantısına katıldım. Kentimize hizmet etme yolunda hiçbir mazeretin, mazeretin gerisine sığınmadan Nevşehir’i hak ettiği yere getirmek için bütün gayretimizi sarf ediyoruz. “ diye konuştu.

Başkan Arı’nın konuşmasının akabinde İmar Komite Raporunun görüşülmesi ile başlayan toplantı daha sonra Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü ile protokol imzalanması, Türk Kızılay Bağış Kutuları Projesi, kimi belediye taşınmazlarının satışı ve Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ndan kredi kullanılması bahislerinin görüşülerek karara bağlanması ile devam etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ