yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nevşehir Belediyesi’nden TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan gençler için gerçek sınav provası

Nevşehir Belediyesi, TYT ve AYT imtihanlarına hazırlanan öğrencilerin imtihan heyecanını en aza indirmek için 2 bin öğrencinin iştiraki ile ödüllü deneme imtihanı yapacak. ÖSYM’nin uyguladığı tüm kuralların motamot geçerli olduğu imtihanda öğrenciler gerçek bir imtihan tecrübesini yaşayacak

Nevşehir Belediyesi’nden TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan gençler için gerçek sınav provası


Nevşehir Belediyesi, TYT ve AYT imtihanlarına hazırlanan öğrencilerin imtihan heyecanını en aza indirmek için 2 bin öğrencinin iştiraki ile ödüllü deneme imtihanı yapacak. ÖSYM’nin uyguladığı tüm kuralların motamot geçerli olduğu imtihanda öğrenciler gerçek bir imtihan tecrübesini yaşayacak.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen, gerçek imtihan provası ödüllü deneme imtihanları TYT için 23 Mart 2024 Cumartesi, AYT için ise 24 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek. 2 Bin öğrenci kontenjanı ile hudutlu tutulan deneme imtihanlarına öğrenciler fiyatsız olarak katılabilecek.

Sınavlara katılmak isteyen öğrenciler www.nevsehir.bel.tr  adresindeki süratli menü içerisinden  kayıtlarını 01 Mart 2024 Cuma gününe kadar yapabilecek. Kayıt süreçlerinin tamamlanmasının akabinde ise her öğrenci için İmtihan Giriş Evrakı oluşturulacak ve öğrenciler bu evraklarını 15 Mart 2024 tarihinden itibaren nevsehir.bel.tr adresinden indirebilecek.

ÖSYM’nin uyguladığı tüm kuralların geçerli olacağı imtihanlara öğrenciler imtihan giriş dokümanları ve kimlik kartları olmadan giremeyecek. İmtihan sonucunda dereceye giren öğrencilere Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlar dağıtılacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ