yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Nilüfer’in ortak akıl toplantılarında söz çalışanların

Nilüfer Belediyesi, 5 yıllık yol haritasını ortak akılla belirlemek için çalışmalarına devam ediyor. Kurum çalışanlarının bir ortaya geldiği son çalıştayda, bugüne kadar yapılan tahlil çalışmaları değerlendirildi. Çalıştayda Nilüfer’in geleceği için görüş ve teklifler de sunuldu.

Nilüfer’in ortak akıl toplantılarında söz çalışanların


Nilüfer Belediyesi’nin 2025-2029 devri Stratejik Planı’nı belirlemek için, “Birlikte üret, birlikte yönet” sloganıyla düzenlenen çalıştaylarla her bölümün görüşü alınmaya devam ediliyor.

Nilüfer’in geleceğini şekillendirecek yol haritasını belirlemek için bugüne kadar mahalle buluşmaları, bayanlar ve çocuklarla yapılan gelecek atölyeleri ile paydaşların görüşleri alındı. Kelam konusu buluşmalarda Nilüferliler, hayallerindeki kenti anlatma fırsatı buldu. Toplantıların yanı sıra kurum, kuruluş ve vatandaşlarla dijital anketler yapıldı. Son olarak Nilüfer Belediyesi Nikahevi’nde belediye çalışanlarının iştirakiyle düzenlenen çalıştayda, kurum, kent, iktisat, etraf ve toplum başlıkları altında tahlil çalışmalarının sonuçları değerlendirildi. Bundan sonra yapılacak çalıştayda da tüm paydaşların beklentilerini konuşularak, stratejik plan şekillenecek. Kentin 5 yılı için vizyon, misyon ve gayeler belirlenecek.

Çalıştayın açılışında konuşan Nilüfer Belediye Lider Yardımcısı Serpil Altun, paydaşlarla yapılan toplantılar sonucunda stratejik plana istikamet verme vaktinin geldiğini belirtti. Startejik Plan için herkesin tüm bilgi ve deneyimini ortaya koyması gerektiğine vurgu yapan Altun, “Bundan sonra bizleri ağır bir süreç bekliyor. Bu çalıştaylar sırasında yapılacak tespitler ve amaçlar önümüzdeki 5 yıllık periyotta Nilüfer’i daha ileriye taşıyacak” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ