yandex
ankara seo
ankara web tasarım
22.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ömeroğlu; ‘STK’larımızın enerjisi bana güç veriyor”

Seçim kampanyasını süratli bir halde sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Lider Adayı Ramazan Ömeroğlu, ilçede ki yöre dernekleri ziyaretlerinin birincisini hemşerileri olan Dilovası Ağrılılar Derneği ile start verdi.

Ömeroğlu; ‘STK’larımızın enerjisi bana güç veriyor”


Seçim kampanyasını süratli bir biçimde sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Lider Adayı Ramazan Ömeroğlu, ilçede ki yöre dernekleri ziyaretlerinin birincisini hemşerileri olan Dilovası Ağrılılar Derneği ile start verdi.

AK Parti Dilovası Belediye Lider adayı Ramazan Ömeroğlu, AK Parti Dilovası İlçe Lideri İlhan Yıldırım, SKM Lideri Veysi Akyol, AK Parti Dilovası Belediyesi meclis üyesi adayları ile birlikte evvelki gün Dilovası Ağrılılar Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Lideri Şerif Bozkurt ve idaresi ile bir ortaya geldi.

“STK’LARIMIZIN GÜCÜ BANA GÜÇ VERİYOR”

İlk ziyaretini Dilovası Ağrılılar Derneği’ne yapan Ömeroğlu, çalışmaları hakkında bilgiler vererek 31 Mart’ta yapılacak mahallî seçimlerde Dilovalı hemşerilerinden dayanak istedi. Ziyarette STK’ların gücünün kendisine güç verdiğini söyleyen Ömeroğlu, “31 Mart mahallî seçimleri öncesi çıktığımız yolda birbirinden değerli hemşerilerimizle kucaklaşmaya ve yapacağımız hizmetleri anlatmaya devam ediyoruz. Toplumumuzun çabucak hemen her kesiti ile bir ortaya gelmeye itina gösterirken ilçemizin değerli dinamiklerinden olan yöre derneklerimizle de bir ortaya gelmeye başka ehemmiyet veriyorum. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki sivil toplum kuruluşlarımızın gücü gerek ilçemize gerekse hemşerilerine olan hizmet aşkı bizlere de güç veriyor. Aldığımız bu güç ile yöre derneklerimiz ve öbür STK’larımızla birlikte ilçemiz için hoş çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.

STK’LARLA İŞ BİRLİĞİNİ ARTIRACAĞIZ

Göreve gelir gelmez ilçemizde ki STK’ların belediye ile iş birliğini artırarak, ortak projeler üretmek için çalışacağız. Oluşturacağımız ahenk ve kararlılıkla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Zira bu kent hepimizindir. Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimize hepimiz sahip çıkmalıyız. Bizler ne kadar ahenk içerisinde çalışmaya devam edersek bu işten tek karlı çıkacak olan Dilovası’nda ki hemşerilerimiz olacaktır. Tek gayemiz yaşadığımız kente kalıcı hizmetler yaparak yarınlarımıza düzgün bir gelecek bırakmaktır.” dedi.

GÜZEL PROJELERİN ARDINDA OLACAĞIZ

Ziyarette Dilovası Dernek Lideri Şerif Bozkurt’ta, Lider adayı Ömeroğlu’na teşekkür ederek ilçeye yapılacak her hoş projenin ardında olacaklarını lisana getirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ