yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Onaylı Randevu Sistemi Sonuçları Açıklanacak!

Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca MHRS onaylı randevu konusunda ülke genelinde elde edilen sonuçları yakında açıklayacağını açıkladı.

Onaylı Randevu Sistemi Sonuçları Açıklanacak!

Onaylı randevu sistemi sonuçları hakkınada açıklama yapacağını anlatan Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yakın vakitte bilgi vereceğini söyledi. 

MHRS Onaylı Randevu Sistemi Ülke Sonuçları Açıklanacak

Sağlık Uyum Kurulu’nun yeni toplantısına İstanbul’da, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde katıldı. Merkezi Tabip Randevu Sistemi olan MHRS’de onaylı randevuya geçiş periyodu konusunda değerlendirmelerde bulunan Bakan Koca, ‘randevu sadakati’nin her geçen gün arttığını yakın vakitte ülke genelindeki sonuçların kamuoyuyla paylaşılacağını açıkladı.

“Onaylı Randevu Sistemi Sadakati Artıyor”

Toplantı ile ilgili X Platformu’ndan açıklama yapan Bakan Koca, “Bu hastanemizle Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için yaptık. Toplantının Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili kısmında gündemimiz randevu sadakati ve kapasite artışı, görüntüleme ve ameliyathane verimliliği oldu. Toplantının Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile kısmında ise MHRS konusu yanı sıra görüntüleme verimliliği ile birlikte fizik alana ait durumu değerlendirdik. Randevu sadakati her geçen gün artıyor, kapasite artışına yönelik çalışmalarımız sürüyor” dedi.

“Onaylı Randevu Uygulaması sıhhatte şiddeti artırır!”

Bakan Koca şunları ekledi: “Görüyoruz ki, Onaylı Randevu Devrine geçiş, sıhhat hizmeti almada tam olarak yeni bir periyoda geçiş oldu. Ülke genelinde elde ettiğimiz sonuçları yakında kamuoyu ile paylaşacağız.” (BSHA- Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim