yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Osmangazi Belediye Meclisi’nde bir ilk

Osmangazi Belediye Meclisi, Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda bir yeniliğe daha imza attı. Meclis toplantısı, Osmangazi Belediyesi’nin toplumsal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanmaya başlandı.

Osmangazi Belediye Meclisi’nde bir ilk


Osmangazi Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Osmangazi Belediye Lider Vekili Sefa Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’ın şehir dışı programı hasebiyle yer alamadığı meclis toplantısında bir yeniliğe imza atıldı.

Osmangazi Belediyesi’nin açık, şeffaf, iştirakçi ve hesap verebilir idare unsuru doğrultusunda, Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, birinci kere canlı olarak yayınlandı.  Meclis oturumunun başlamasına kısa müddet kala Osmangazi Belediyesi’ne ilişkin toplumsal medya hesapları üzerinden canlı yayın başladı. 4 kamerayla gerçekleştirilen canlı yayın, meclis sonuna kadar devam etti. Osmangazililer, bundan sonra her ayın birinci çarşamba günü düzenlenen ve belediye ile alakalı kararların alındığı meclis toplantılarını, bundan sonra canlı olarak izleyebilecek.

Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda, Osmangazi Belediye Lider Vekili Sefa Yılmaz, gündem hususlarının görüşülmesinden evvel geçtiğimiz ay gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili meclis üyelerine bilgi verdi.

Aylık faaliyet sunumunun akabinde gündem hususlarının görüşülmesiyle meclis toplantısı sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim