yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Osmangazi’de ‘Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi’ eğitimi

Osmangazi Belediyesi, 2025-2029 hizmet periyodunda ilçeye kazandıracağı hizmetleri ve planlamaları içeren Stratejik Plan çalışmaları öncesinde, ünite müdürleri ve çalışana yönelik ‘Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi’ eğitimi düzenledi.

Osmangazi’de ‘Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi’ eğitimi


Osmangazi Belediyesi, 2025-2029 hizmet devrinde ilçeye kazandıracağı hizmetleri ve planlamaları içeren Stratejik Plan çalışmaları öncesinde, ünite müdürleri ve çalışana yönelik ‘Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi’ eğitimi düzenledi.

Osmangazi’nin geleceğine taraf verecek çalışmaların belirleneceği, Osmangazi Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı çalışmaları başladı. Önümüzdeki periyodun yol haritası niteliğinde olacak olan Stratejik Plan’ı iştirakçi, yenilikçi ve sürdürülebilir temeller üzerine inşa etmek isteyen Osmangazi Belediyesi, ünite müdürleri ve işçiye yönelik ‘Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi’ eğitimi düzenledi. Dr. Haldun Ersen tarafından Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu’nda ve Soğanlı Kültür Merkezi’nde 3 gün boyunca verilen ‘Strateji Planına Dayalı İş Süreçlerinin ve Erp Sisteminin Geliştirilmesi ve Uygulamaları’ bahisli eğitime, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın ile birlikte belediye lider yardımcıları, ünite müdürleri ve belediye çalışanı katıldı.

“YENİ BİR PERİYOT YENİ BİR VİZYON”

2025-2029 Stratejik Planı ile daha yaşanılabilir Osmangazi’yi hedeflediklerini söz eden Lider Aydın, “Yeni periyotta yeni bir vizyonla Osmangazi’yi hak ettiği yere getirmek için hepimizin çok çalışması gerekiyor. 3 bin kişilik Osmangazi ailesi olarak, inanç, azim ve uğraş ruhuyla çalışarak Bursa’nın Osmangazi, Osmangazi’nin de Bursa olduğunu tekrardan hissettireceğiz” dedi.

Yazdığı kitaplarla ülkeye daima yarar sağlamaya çalıştığını tabir eden Dr. Haldun Ersen de, “Bu eğitimleri, Osmangazi Belediye Liderimiz Erkan Aydın’ın dayanaklarıyla gerçekleştiriyoruz. 3 gün süren eğitimlerin çok verimli geçeceğini umut ediyorum” biçiminde konuştu.

Osmangazi Belediyesi’nde 3 gün mühletince düzenlenen katılan belediye çalışanı ise eğitimden verimli halde ayrıldıklarını belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ