yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Özel Gençler Gençlik Kampında

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kampı, özel konuklarını ağırladı. Manisiz Ömür Gençlik ve Sanat Derneği’ne bağlı 17 öğrenci aileleriyle birlikte gençlik kampında tabiatla iç içe dolu dolu iki gün geçirdi.

Özel Gençler Gençlik Kampında


Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kampı, özel konuklarını ağırladı. Manisiz Ömür Gençlik ve Sanat Derneği’ne bağlı 17 öğrenci aileleriyle birlikte gençlik kampında tabiatla iç içe dolu dolu iki gün geçirdi.

Hayatın her alanında, engelli vatandaşlara kolaylık sağlamak için çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2023 yılında hizmete açılan Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi’nde engelli gençleri ağırladı. Manisiz Ömür Gençlik ve Sanat Derneği’nin üyesi gençler, Gençlik Kampı’nda, temsili izci kampında çadır kampı yaptı. 17 gencin aileleriyle birlikte geldiği kampta, gençlere temel izcilik eğitim verildi.

KAMP ATEŞİ YAKILDI

Özel konuklar, birebir vakitte Gençlik Kampı’ndaki başka toplumsal imkanlardan da yararlandı. Oyunlar oynayan ve kamp ateşinin başında oturan gençlerin memnunlukları yüzlerinden okundu. Özel konuklara, izci fuları da ikram edildi. Çadır kampında keyifli 2 gün geçiren gençler, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi’nden memnun ayrıldı.

ENGELSİZ YAŞAM

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Hayat Ekici Gürkan, Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi’ndeki hoş aktifliklerin tüm süratiyle devam ettiğini söyledi. Gürkan, “Bugün Manisiz Hayat Gençlik ve Sanat Derneği’ni ağırlıyoruz. 17 öğrenci ve velileriyle birlikte burada tabiatla iç içeyiz. Gençlerimiz bu hoş ortamda izciliği deneyimleyerek 2 günlük bir çadır kampı yapacaklar. “ dedi.

ÖZEL BİREYLER KAYNAŞMA FIRSATI BULDU

Engelsiz Hayat Gençlik ve Sanat Derneği Başkanı Tutku Yıldız, “ Gençlerimiz uzun müddettir kamp yapmak istediklerini bize söylüyorlardı. Sağ olsunlar Antalya Büyükşehir Belediyesi bize buranın kapılarını açtı, hoş de bir program yaptılar. Özel çocuklarımız burada birbirleriyle kaynaşma imkanı buldular. Yaşadıkları deneyimden ötürü hem çocuklarımız hem de biz aileler çok memnunuz. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim