yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Özel: İzmir’e değen bu yetenekli el kenti hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, Çiğli’de düzenlenen 12. Keşkek Günü aktifliğine katıldı.

Özel: İzmir’e değen bu yetenekli el kenti hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak


Renkli imajların eşlik ettiği programda konuşan Özgür Özel, Lider Tugay’dan övgü dolu sözlerle bahsetti. Özel, “Karşıyaka Belediyesi’nde çok başarılı bir liderdi. Tabip. Estetik cerrah. İzmir’in kent estetiğine çok gereksinimi var. İzmir’e değen bu deneyimli, bu yetenekli el, İzmir’i hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak” dedi. 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, Bayraklı Kulalılar Toplumsal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen 12. Klasik Keşkek Günü’ne katıldı. Çiğli Sasalı Kent Ormanı’ndaki etkinliğe ayrıca CHP Parti Sözcüsü ve İzmir Milletvekili Deniz Yücel, CHP Genel Lider Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Manisa CHP Vilayet Lideri İlksen Özalper, Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Konak Belediye Lideri Nilüfer Çınarlı Mutlu, Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, Balçova Belediye Lideri Onur Yiğit ile çok sayıda partili ve dernek üyesi katıldı. 

Başkan Cemil Tugay için övgü dolu sözler
Türküler eşliğinde başlayan programda konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir’de çok program yaptıklarını, İzmirlilerin kendilerini çok sevdiğini söyledi. Özgür Özel, “İzmirliler bizi çok seviyor, çok güzel ağırlıyor. İzmir’de Manisalılarla bir ortaya gelmek benim için en keyifli anlardan biri. Her birinize başka ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay’dan da övgü dolu sözlerle bahsetti. Özel, şunları söyledi: “Cemil Lider yabancımız değil. Karşıyaka Belediyesi’nde çok başarılı bir liderdi. Tabip. Estetik cerrah. İzmir’in kent estetiğine çok gereksinimi var. İzmir’e değen bu deneyimli, bu yetenekli el, İzmir’i hak ettiği hizmetlerle tanıştıracak. Kentin hak ettiği hizmetlerin en uygununu sunacak. İzmir’i bütün dünyanın tanıdığı bir sıhhat, turizm, kültür kenti olarak geliştirecek. Turizmini canlandıracak. Çok düzgün belediyecilik örneklerini verdiği Karşıyaka’yı nasıl çok uygun bir noktaya getirdiyse, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde de birebir muvaffakiyetleri tekrarlayacak. Çünkü Cemil Bey de bir Manisa Akhisarlı ile evli. O da bizim damadımız. Cemil Bey’in damadımız olduğunu unutmayın, gönlünüzden uzak bir yerde tutmayın.”

Başkan Tugay’dan birlik ve beraberlik vurgusu
İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, yaptığı konuşmada İzmir ve Manisa’yı hayatı boyunca hiç ayırmadığını söyledi. Lider Tugay, “Manisa’nın damadı olarak, bir müddet sonra yarı Manisalı oldum. Manisa benim Karşıyaka Belediye Başkanlığım periyodunda bir genel lider çıkardı. Bizlere armağan etti. Onun önderliğinde 31 Mart’ta hepimizi çok gururlandıran, milletimizi de umutlandıran bir seçim başarısı gösterdik. Genel liderimizin önderliğinde Türkiye’de iktidarı hedefledik. İktidar için muhtaçlığımız olan şey burada bize yaşattığınız birlik beraberlik ortamı.  Alanda söylediğiniz hoş kelamlar beni memnun etti. ‘Biz sizden çok umutluyuz. Başaracağımıza inanıyoruz. Arkanızdayız’ dediniz. O kelamların her birisi bizim için rehber. Biz o maksatla yola çıktık. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu hoş ülkede, CHP’nin iktidarını daima birlikte yaşayacağımıza yürekten inanıyoruz. Bu inançla çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Yeterli ki varsınız” dedi. 

Söz verdiler
Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız da ilçede 7 gün 24 saat çalışarak, kendilerine duyulan itimadı boşa çıkarmayacaklarının mesajını verdi. 
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal ise “Bize verilen sorumlulukların farkındayız. Bizlere güvenen genel liderimizi ve Bayraklımızı mahcup etmemek için durmadan çalışacağız. Bu misyonu layıkıyla yapacağıma kelam veriyorum” diye konuştu.  
Bayraklı Kulalılar Toplumsal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Veli Topal ise birinci defa bu aktiflikte CHP Genel Liderini ağırladıklarını ve çok keyifli olduklarını belirti. 

Keşkek dövdü
Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Veli Topal, Özgür Özel’e portresini ikram etti. Özel de birinci kere gözlüksüz bir fotoğrafının basıldığını söyleyerek teşekkür etti. Akabinde Özgür Özel ile Lider Cemil Tugay, keşkek kazanının başına geçti. Birlikte keşkek dövdüler. Özel ve Tugay, dövülen keşkeklerin tadına da baktı. 
Alanda Lider Dr. Cemil Tugay, kendisi ile fotoğraf çekmek isteyen yurttaşları kırmadı. Çocuklarla da ilgilenen Lider Tugay, vatandaşların problemlerini dinledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim