yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Pınar Altuğ Atacan, World Medicine’ın konuğu oldu

Türkiye’nin ilaç ihracatı şampiyonu World Medicine, “WmeeT” ismini verdiği ve çalışanlarının ferdî gelişimlerine katkı sunacak bir iç bağlantı çalışması başlattı.

Pınar Altuğ Atacan, World Medicine’ın konuğu oldu


Çerkezköy fabrikasında her ay birbirinden bedelli konukları ağırlamayı hedefleyen World Medicine’ın birinci konuğu oyuncu Cemal Hünal olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise WMeeT sahnesinde sunucu ve oyuncu olan Pınar Altuğ Atacan ağırlandı. Pınar Altuğ Atacan, yaptığı konuşmada “Kadının isteyip de yapamayacağı hiçbir şey yoktur” dedi.

World Medicine Kurumsal Bağlantı Müdürü Onur Gülkök, WmeeT buluşmalarının her ay nizamlı olarak gerçekleştirileceğini paylaştı. 

Türkiye’de 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren World Medicine, çalışanlarına ilham vermek ve toplumsal farkındalık şuurunun gelişmesine dayanak olmak maksadıyla WmeeT buluşmalarını başlattı. World Medicine Çerkezköy Fabrikası konferans salonunda gerçekleştirilmeye başlanan buluşmalar doğrultusunda farklı dallardan alanında uzman isimler WmeeT sahnesinde olmaya devam edecek.

Cemal Hünal: Kahramanı kahraman yapan seçimlerdir

Mayıs ayında başlanan WmeeT buluşmaların birinci konuğu ünlü oyuncu Cemal Hünal oldu. Cemal Hünal, “Kahramanı kahraman yapan yaptığı seçimlerdir, seçimlerimizi ne plan yaparsak yapalım hayatın bize sunduğu seçenekler üzerinden yaparız. Muvaffakiyete ulaşmak için her zaman doğru seçimi yapmamız gerekmez” diyerek “Köroğlu” öyküsü ile World Medicine çalışanlarına hayattaki tecrübelerinden bahsetti.

Pınar Altuğ Atacan: Bayanlar etrafındakileri de destekler

WmeeT sahnesi geçtiğimiz günlerde ise Pınar Altuğ Atacan’ı ağırladı. Pınar Altuğ Atacan, Word Medicine çalışanlarına ve bilhassa bayan çalışanlara kendi hayatından örneklerle birlikte her şeyi başarabilecek güçte olduklarını ve bütün güçlerinin içinde olduğunu tekrar hatırlattı. Konuşmasında; Hayatta şanssızlıklar elbette yaşanabilir lakin çok çalışıp pes etmezsek başarabiliriz” diyen Altuğ Atacan, “Hayata olumlu bakmanın, hoş bakmanın çok yarar sağladığına inanıyorum. Bir şeyleri negatif düşündüğünüzde ister istemez gitgide tabana vurmaya başlıyorsunuz. Ki o da çok beşere dair, tabana de vurabiliriz, çok da üzülebiliriz lakin bütün bunlardan tekrar üst çıkmak emel. Tabana gitmeyi aslında ayağını tabana vurmak için bir taban üzere görürseniz ileriye ya da yapacaklarınıza dair bunu da bir güç olarak kabul edebilirsiniz” dedi. 

Altuğ Atacan tüm çalışanlara “Biz güçlü durdukça, omuz omuza geldikçe daha da güçleniyoruz. Bayanlar ya da erkekler fark etmiyor; ne vakit ki birbirimize çelme takmayıp el ele daha düzgüne varmaya çalışıyoruz, kendimizi aşmaya çalışıyoruz işte o vakit daha hoş noktalara geliyoruz” açıklamasında bulundu.

Buluşmaların devamını getirmeyi amaçlıyoruz

Cemal Hünal’ın akabinde Pınar Altuğ Atacan’ı ağırladıkları için çok memnun olduklarını lisana getiren World Medicine Kurumsal Bağlantı Müdürü Onur Gülkök, “Cemal Hünal bizlerle kendi kıssasını, deneyimlerini ve başarmak için sabretmenin ehemmiyetini vurguladı. Akabinde Pınar Altuğ Atacan kendi öyküsüyle bizlere gücümüzün kendi içimizde olduğunu hatırlattı ve ilham oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.  Bu buluşmaların devamını getirmeyi ve birbirinden değerli konuklar ağırlamayı hedefliyoruz. WMeeT buluşmalarının çalışanlarımızın şahsî gelişimlerine de ilham olacağını düşünüyor, yeni konuklarımızı ağırlamayı heyecanla bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim