yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Prime Video, Başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın Paylaştığı İlk Türk Original dizisi Düğüm’ün Tanıtımını Yayınladı

Sekiz kısımlık polisiye dramanın birinci üç kısmı 23 Şubat 2024’te, yeni kısımlarıysa haftalık olarak yayınlanacak.

Prime Video, Başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın Paylaştığı İlk Türk Original dizisi Düğüm’ün Tanıtımını Yayınladı


Sekiz kısımlık polisiye dramanın birinci üç kısmı 23 Şubat 2024’te, yeni kısımlarıysa haftalık olarak yayınlanacak.

Prime Görüntü, 23 Şubat’ta yayınlanacak birinci Türk Original dizisi Düğüm‘ün tanıtımını yayınladı. Prime Görüntü üyeleri, sekiz kısımlık polisiye dramanın birinci üç kısmını birebir gün izleyebilecek, geri kalan kısımlar ise haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek. Prime Görüntü, Amazon Prime üyeliğinin bir kesimidir. Prime üyeleri, ayda yalnızca 39 TL’ye tek bir üyelikte tasarruf, kolaylık ve cümbüşün tadını çıkarıyor.

Başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın paylaştığı OGM Pictures yapımı polisiye dram/gerilim çeşidindeki dizi Düğüm’ün yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini ise Can Ulkay üstleniyor. Bütün kimliğini doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş hırslı ve idealist bir haberci olan Neslihan Turan’ın (Bergüzar Korel) kendisini mesleği ve annelik sorumlulukları ortasında dengeleme konusunda büyük bir imtihanın içinde bulmasına odaklanan hikayede Serkan Altunorak Neslihan’ın eşi, duygusal ve kırılgan bir akademisyen olan Vural karakterine hayat verirken, Caner Cindoruk ise cinayet ofiste misyon alan işinde başarılı ve sağlam komiser Nejat rolünü üstleniyor. 

Dizinin oyuncu takımında Neslihan’ın sunduğu “Tek Gerçek” programının imalcisi rolünde İbrahim Selim, rakip kanalın televizyoncusu rolünde Ece Dizdar, Neslihan’ın asistanı rolünde Itır Esen ve Neslihan’ın oğlu Can rolündeyse Kaan Meriç Sezen yer alıyor. 

 

Düğüm Hakkında: 

Neslihan Turhan; güvenilirlik ve doğruluk prensipleri üzerine inşa ettiği karakteri ve mesleğiyle tanınan, yetenekli bir televizyoncudur. Kayıp ve cinayet evraklarını incelediği, yüksek reytingli “Tek Gerçek” programını sunan Neslihan; başarılı olmak ve bu muvaffakiyetini sürdürmek konusunda bitip tükenmeyen bir hırsa sahiptir.  Son yayınında yer altı dünyasının karanlık isimlerinden birine meydan okurken ağzından çıkan “Oğlum olsa acımam!” cümlesi, hayatının en güç imtihanını başlatacaktır. Oğlu Can’ın katıldığı bir partide arkadaşı Lal’i öldürmekle suçlanması Neslihan’ın hayatını alt üst eder. Rakip kanalın belgeyi programda işleyeceğini öğrenen Neslihan belgeyi onlardan alır ve kendi programında yer vermeye karar verir. Neslihan Turhan’ın bu çekişmeli seyahati, onun dürüstlük ve güvenilirlik prensiplerine olan bağlılığını sınayacaktır. Tek bir çıkmazı vardır: Oğlunu canlı yayına çıkaracak mıdır? 

İlk Türk Original dizisi Düğüm, sekiz kısmıyla yalnızca Prime Video’da yayınlanacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ