yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

PUBG: BATTLEGROUNDS 2024 Yol Haritası Açıklandı

PUBG: BATTLEGROUNDS 2024 Yol Haritası açıklandı! Yeni haritalar, silahlar ve oyun modlarıyla dolu dev güncelleme hakkında detaylar burada. Oyun dünyasında büyük heyecan yaratmaya hazır olun!

PUBG: BATTLEGROUNDS 2024 Yol Haritası Açıklandı

KRAFTON, canlı hizmet oyununu yeni boyutlara taşımayı ve oyunculara yıl boyunca yeni oyun deneyimleri sunmayı amaçlayan PUBG: BATTLEGROUNDS 2024 Yol Haritasını açıkladı. Oyunda gerçekleşecek önemli iyileştirmeler şunlardır:

Yıkılabilir Ortamlar

Oyuna yeni, dinamik bir strateji ve taktik katmanı eklemeyi hedefleyen yıkılabilir harita ortamları, bu yıl eklenecek unsurların başında geliyor. Binaların bazı bölümlerini stratejik olarak yok ederek veya savunma bariyerleri inşa ederek, oyuncular kendilerine yeni saldırı yolları açabilecek veya alanlarını güvence altına alabilecekler.

Oynanış Düzenlemeleri

Oynanış Düzenlemeleri

Silah güncellemelerinin iki ayda bir yayınlanması planlanırken, Arcade’in “Silah Laboratuvarı” oyuncuların denge ayarlamalarını ana oyuna eklenmeden önce test etmeleri için bir platform görevi görecek. Hayatta kalma odaklı öğeler geliştirilirken, gündelik bir oyun deneyimi için özel modlar iyileştiriliyor ve genişletiliyor.

Gelecekteki güncellemeler temel oynanışı bozmadan mevcut haritalara yeni deneyimler getirirken yeni sezonlardan, iş birliklerinden veya modlardan gelen özellik ve içerikleri de entegre edecek.

Unreal Engine 5’e geçişin yanı sıra Kullanıcının Geliştirdiği İçerik (UGC) hazırlıkları, oyuncuların kendi içeriklerini oluşturma ve bunlarla etkileşime geçme konusunda cesaretlendirilmesini hedeflemektedir.

Hile karşıtı önlemler yoğunlaştırılacak ve odak noktası Dereceli modun ötesinde Normal Maçları ve tüm oyun modlarını kapsayacak şekilde genişletilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ