yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

QNB Finansbank, SWIFT ürünlerinden bir yenisini daha hayata geçirdi

SWIFT GO ile 10 bin dolar ve 10 bin euroya kadar yurtdışı para transfer süreçlerinde alıcıya kesintisiz ve süratli bir halde ödeme yapılacak.

QNB Finansbank, SWIFT ürünlerinden bir yenisini daha hayata geçirdi


Müşterilerine en yeterli finansal eser ve hizmeti sunmak gayesi ile çalışmalarını sürdüren QNB Finansbank bu sefer de SWIFT’in yeni eseri “SWIFT GO” ile yurtdışı para transferlerine aracılık eden bankalar ortasına katıldı. Hukukî ve ferdi müşterilerin süratli, öngörülebilir ve rekabetçi fiyatlara sahip düşük kıymetli memleketler arası ödemeleri direkt banka hesaplarından göndermelerini sağlayan bir hizmet olan SWIFT GO ile QNB Finansbank, 10 bin dolar ve 10 bin Euro ya kadar yurtdışı transfer süreçlerinin alıcıya kesintisiz ve süratli bir biçimde ödenmesine imkan sunuyor.

Bunun yanı sıra müşteriler, sabit muhabir masrafı ile süreç yapabilme avantajını elde ediyor. Bu uygulamayla; süreç esnasında muhabir ve lehdar banka da Swift GO üyesi ise sistemin uygun muhabir rotasını bulması durumunda müşteriye tercih sunularak sürecin Swift GO olması mümkün hale geliyor. Ödenen meblağ karşıya kesintisiz olarak geçebiliyor. Üstelik müşteriye sonrasında ek bir fiyat yansıtılmıyor.

QNB Finansbank OBİ & Ticari Bankacılık ve Nakit İdaresi ve Dış Ticaretten sorumlu QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Engin Turhan şunları söyledi: “QNB Finansbank olarak, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak finansal tahliller önceliklerimizin başında geliyor. Bu kapsamda müşterilerimizin yurtdışı para transferlerini süratli ve kolay bir biçimde gerçekleştirmelerine yeni bir yol açan Swift GO uygulamasına aracılık eden bankalar ortasında olmaktan ötürü memnunuz.    Teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi bir banka olarak müşteri memnuniyetine yönelik her türlü geliştirmeye öncülük etmeye devam edeceğiz.” 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim