yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

QNBEYOND Hızlandırma Programı 6.Dönem Başvuruları Açıldı

QNB Finansbank‘ın inovasyon laboratuvarı QNBEYOND, Hızlandırma Programı’nın 6. Devri için müracaatları almaya başladı. Midas, ikas, KolayBi, HockeyStack, Wope, Novus üzere birçok başarılı teşebbüsün mezun olduğu program, bugüne dek 43 mezun verdi ve mezunların bugüne dek aldığı toplam yatırım ise 100 milyon dolar üzerinde.

QNBEYOND Hızlandırma Programı 6.Dönem Başvuruları Açıldı


QNB Finansbank‘ın inovasyon laboratuvarı QNBEYOND, Hızlandırma Programı’nın 6. Periyodu için müracaatları almaya başladı. Midas, ikas, KolayBi, HockeyStack, Wope, Novus üzere birçok başarılı teşebbüsün mezun olduğu program, bugüne dek 43 mezun verdi ve mezunların bugüne dek aldığı toplam yatırım ise 100 milyon dolar üzerinde. 

QNB Finansbank çatısı altında kurulan ve bir girişimcilik laboratuvarı olarak faaliyetlerine devam eden QNBEYOND Hızlandırma Programı’na kabul edilen teşebbüsler altı ay müddetle birçok iş ortağı ile tanışırken hibe dayanağından yararlanacak ve güçlü mentor ağına erişim sağlayabilecekler. QNB Finansbank üst idaresi ile eşleşerek sistemli olarak birlikte çalışma imkanından da yararlanacak olan teşebbüsler, Ekim 2024’te yapılacak Demo Day ile programdan mezun olacaklar.

 

QNBEYOND’UN SAHİP OLDUĞU GÜÇLÜ MENTOR AĞI, İŞ ORTAKLARI VE ÜST İDARE DESTEĞİ 

Sektör profesyonelleri ve QNB Finansbank çalışanlarından oluşan 130 kişiyi aşkın güçlü bir mentor ağına sahip olan QNBEYOND, girişimcilerin muhtaçlık duyabileceği neredeyse tüm hususlar için alanında uzman bir mentora sahip.  Ayrıca hızlandırma programına katılan teşebbüslere Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure üzere servis sağlayıcılar; Notion, HubSpot, Docsend, New Relic, Miro, Remote, Asana üzere yabancı servisler ve Fol, iyzico ve TalentGrid üzere şirketlerden on binlerce dolar kıymetinde indirim fırsatı da sunuluyor.

 

QNBEYOND HIZLANDIRMA PROGRAMI 5.DÖNEM MEZUNLARI

Exportal: İhracatını artırmak isteyen Türk firmalar ve yurt dışında bulunan ithalatçılar için özel olarak tasarlanmış; eser çeşitliliği, sade arayüzü ve 10+ lisanda dayanak verebilen takımıyla ithalat & ihracat süreçlerini uçtan uca kolaylaştıran yeni kuşak B2B ticaret portalıdır.

Flowla: Flowla, satış gruplarının tüm döküman, aksiyon ve irtibatını tek bir linkte müşterileri ile paylaşmasını sağlar. Satış sürecini adım adım ilerleyen bir dijital akış haline getirerek sürat ve dönüşümü arttıran bir platformdur.

Novus: İçerik üretimi gereksinimi olan şirketler için yeni, emniyetli ve kuruma özel yapay zeka tahlilleri sunan bir platform.

Searchbase: Searchbase, şirketlerin LLM’leri kullanırken yaşadığı hafıza sorununu ve getirdiği yüksek fiyat yükünü 10 kat daha ucuza ve kullanıcı tecrübesini güzelleştirerek çözen bir araçtır.

Udext: Udext, saha çalışanları ve şirketleri ortasındaki bağlantı kanallarını ön hazırlık gerektirmeden kuran, çeşitli otomasyonlarla etkileşimi ve operasyonel verimliliği arttıran bir bağlantı platformudur.

Videolity: Yapay zeka ile rastgele bir görüntüdeki eserleri anında alışveriş yapılabilir formata getiren, e-ticaret yapan şirketler için B2B SaaS platformudur.

WeFarm: Boş tarlaları üretim yapan çiftliklere dönüştüren ve sahiplerine gelir yaratan yeni jenerasyon bir tarım teknolojisi platformudur.

Wope: Wope, işletmelerin büyük yatırımlar yapmaksızın dijital büyümelerini hızlandıran ve SEO stratejilerini AI ile güçlendiren bir dijital büyüme platformudur.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim