yandex
ankara seo
ankara web tasarım
21.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Şadi Özdemir Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşı dinledi

Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerine Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i muhtarlıkta ziyaret ederek başlayan Özdemir, semt pazarını gezerek vatandaşlardan hem seçim için takviye istedi hem de taleplerini dinledi.

Şadi Özdemir Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşı dinledi


Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerine Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i muhtarlıkta ziyaret ederek başlayan Özdemir,  semt pazarını gezerek vatandaşlardan hem seçim için takviye istedi hem de taleplerini dinledi.

Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine Cumhuriyet Mahallesi’nden başladı. 

Önce Mahalle Muhtarı Dilek Tez’i ziyaret eden Şadi Özdemir, yeni periyot için güzel dileklerini  ifade etti. Özdemir, “Hepimiz için iyi olsun. Önümüzdeki 5 yıl boyunca başımız dik olsun ve 5 yıl sonunda o denli bir belediye olsun ki hepimiz gurur duyalım. Örgütümüz, muhtarlarımız kent kurulumuz, akademik odalarla bu kenti bir arada yöneteceğiz. Daha hoş ve daha inançlı Nilüfer hepimizin isteği” dedi.

Bursa’nın zelzele bölgesinde olduğunu hatırlatan Özdemir, sarsıntı konusundaki tedbirlerin öncelikleri ortasında yer aldığını söyledi.  Şadi Özdemir, “Bursa’da yeni bir fay tespit edilmiş. Bu hepimizi endişelendirdi. Nilüfer’de de  bu bahiste önlemler almalıyız. Sarsıntıya dirençli kent ortaya koymalıyız. Bursa genelinde yapılan kentsel dönüşüm hasebiyle nüfus yoğunluğu Nilüfer’e kayıyor ve bu da beraberinde diğer sıkıntılar ortaya çıkaracak. Hava kirliliği, trafik, altyapı meseleleri önümüze gelecek. Yeşil alan ölçüsü azalacak. Bu problemlere ortak akılla tahlil bulacağız. Yola çıkarken Cumhuriyetçi olduğumuz için Cumhuriyet Mahallesi’nden başlamak istedik. Birinci ziyaretimiz size oldu. Birincisi Cumhuriyet’e yakışır dedik” dedi.

Nilüfer’deki  oy oranını daha üstlere çıkarma amacıyla çalıştıklarını söyleyen Özdemir, “Nilüfer’deki anlayışı tüm kente yaymak için Büyükşehir’i de almamız gerek. Bu anlayış, 17 ilçede hakim olmalı ve o bölgelerin de mukadderatını değiştirmemiz gerekiyor. Bunun için Büyükşehir’i almalıyız. Bu kentin yazgısı Büyükşehir ile değişecek” diye konuştu.

Muhtar Dilek Tez de, “Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Bizler Cumhuriyet’in neferleriyiz. Bu neferler her vakit Bursa ve Nilüfer için vazifeye hazır. Biz de deneyimlerimizle yanınızdayız. Nilüfer’e  hep bir arada kıymet katacağız. Yolunuz açık olsun muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, daha sonra Cumhuriyet Mahallesi’ni adım adım gezdi. Esnafla güzel işler dileyen Özdemir, mahalledeki Olgun Gençlik Lokali’ndeki vatandaşlarla da buluştu. Mahalle pazarında da gezen Şadi Özdemir’e,  hem vatandaşlar hem de esnaf hayat pahalılığı ile uğraşlarından keder yandı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ