yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Şadi Özdemir: Marmara Belediyeler Birliği’nde örnek projeleri hayata geçireceğiz

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’in de katıldığı Marmara Belediyeler Birliği toplantısında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey yeni lider seçildi. Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi ve birlik üyesi İbrahim Mart da “İklim Krizi ve Etraf Komisyonu’na seçildi.

Şadi Özdemir: Marmara Belediyeler Birliği’nde örnek projeleri hayata geçireceğiz


31 Mart Mahallî Seçimleri’nin akabinde Marmara Belediyeler Birliği’nin 2024 Yılı Olağan I. Meclis Toplantısı İstanbul Büyükşehir Belediyesi konut sahipliğinde İnter Continental Otel’de yapıldı.

Toplantıya Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir de Bursa’daki belediye liderleri ile birlikte katıldı. Toplantıda ayrıyeten Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi ve Marmara Belediyeler Birliği Meclis Üyeleri İbrahim Mart ile Berna Hacer Bilici de yer aldı.

Birlik idaresi, encümen ve ihtisas komitesi üyelerinin de belirlendiği toplantıda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Marmara Belediyeler Birliği’nin 2024-2026 dönemi başkanı seçildi.

Yapılan seçimlerde, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi ve birlik üyesi İbrahim Mart da , ‘İklim Krizi ve Etraf Komisyonu’na seçildi.

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, toplantı sonunda Lider Mustafa Bozbey ve kurul üyeliğine seçilen İbrahim Mart’ı kutladı.
Toplantıya katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve öteki liderlerle da görüşen Şadi Özdemir, yeni periyotta birlik üyesi belediyelerin örnek projelere imza atacağına inandığını söyledi. Özdemir,  “Mustafa Bozbey başkanlığında, üye belediyelerle iş birliği içinde örnek projeleri hayata geçireceğiz.  Bölgenin her istikametiyle ele alınarak hem kentlere hem de kentliye kıymet katacak çalışmalar için biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ