yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Sanatın yeni adresi: touché by N Kolay sahnesi

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Faal Bank’ın dijital bankası N Kolay, Güçlü PSM’de yer alan kentin en beğenilen caz kulüplerinden touché sahnesine bir yıl mühletle ismini verecek.

Sanatın yeni adresi: touché by N Kolay sahnesi


Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Faal Bank’ın dijital bankası
 N Kolay, Güçlü PSM’de yer alan kentin en beğenilen caz kulüplerinden touché sahnesine bir yıl müddetle ismini verecek. Etkin Bank Müşteri Tecrübesi ve İrtibat Küme Lideri Gamze Numanoğlu “25. Yılımızda, dijital bankamız N Kolay ile kültür ve sanat alanında özgün bir yere sahip touché markasını bir ortaya getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Şiddetli PSM Genel Müdürü Filiz Ova, “touché by N Kolay, yeni ismiyle birbirinden özel aktiflikleri sunmaya devam edecek” tabirini kullandı. 

Bu sene 25. Yılını kutlayan Etkin Bank’ın dijital bankası N Kolay, Zorlu PSM’de yer alan kentin en beğenilen caz kulüplerinden touché ile yesyeni bir iş birliğine imza atıyor. Müşterilerine bankacılığın ‘N Kolayca’sını sunan N Kolay, bir yıl boyunca caz performanslarından, akustik dinletilere, güldürü gösterilerinden, konsept partilere ve eğlenceli talk aktifliklerine uzanan, geniş yelpazesi ile yerli yabancı sanatkarları sanat severlerle buluşturan touché sahnesine ismini verecek.

Gamze Numanoğlu: Heyecan dolu bir iş birliği

Aktif Bank’ın kültür ve sanat alanındaki dayanaklarına bir yenisini eklemekten ötürü heyecanlı olduklarını belirten Etkin Bank Müşteri Tecrübesi ve İrtibat Küme Lideri Gamze Numanoğlu, “Çeyrek çok devirmiş bir banka olarak, topluma ve toplumsal hayata bedel katacak kültür sanat alanındaki projelerimizi zenginleştirirken, bu seyahatte çok bedelli bir yol arkadaşıyla buluştuğumuz için memnunuz. Artık sanatseverlerle Kuvvetli PSM’de yer alan ve İstanbul’un kültür ve sanat etkinliklerinde özel bir yere sahip touché by N Kolay sahnesinde de bir ortaya geleceğiz. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran dijital bankamız N Kolay başta olmak üzere ekosistemimizin üyeleriyle, kültür-sanat alanındaki dayanağımız büyüyerek devam edecek” dedi.

Filiz Ova: Yeni ismiyle en özel aktifliklerin adresi olacak

Zorlu PSM’nin kültür sanat alanındaki seyahatinde, sanatı destekleyen markalardan güç aldığını belirten Güçlü PSM Genel Müdürü Filiz Ova, “touché açıldığı birinci günden bu yana caz performanslarından, akustik dinletilere, talk-show’lardan, konsept partilere uzanan geniş bir yelpazeyle yerli ve yabancı sanatkarları sahnesinde ağırladı. Bundan sonra da yeni ismi “touché by N Kolay” olarak sanatseverlere en özel aktiflikleri sunmaya devam edecek. Sanatın düzgünleştirici gücüne sundukları katkı için Faal Bank’a teşekkür ediyor, birinci marka iş birliğimizin hepimize güzel olmasını diliyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ