yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Sarsılmaz Silah’a World Defense Show’da büyük ilgi

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz Silah, 4-8 Şubat tarihleri ortasında Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’da ikinci sefer düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na 85 silah modeliyle katıldı

Sarsılmaz Silah’a World Defense Show’da büyük ilgi


Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz Silah, 4-8 Şubat tarihleri ortasında Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’da ikinci kere düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na 85 silah modeliyle katıldı.

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz, 4-8 Şubat tarihleri ortasında Suudi Arabistan’ın başşehri Riyad’da ikinci sefer düzenlenen World Defense Show (WDS) Fuarı’na katıldı. Sarsılmaz fuarda 66 tabanca, 14 askeri tüfek ve 5 makineli tüfek modeliyle yer alıyor. 144 yıllık deneyimiyle milletlerarası arenada Türkiye’yi gururla temsil eden Sarsılmaz’ın standında SAR9, SAR9 SC, K12 SPORT model tabancalarla askeri araçlara entegre edilebilen ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT büyük ilgi görüyor.

Bir askeri birliğin tüm muhtaçlıklarını karşılayabilecek eser çeşitliliğine sahip olan dünyanın sayılı üreticilerinden Sarsılmaz’ın geliştirdiği 300’ün üzerinde askeri ve sivil model, 80’den fazla ülkenin silahlı kuvvetleri, emniyet teşkilatları ve sivil kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. 

 

Fuar, savunma bölümünün geleceğini keşfetme imkanı sunuyor 

“Yarına Hazırız” mottosuyla Suudi Arabistan Askeri Endüstriler Genel Otoritesi’nin düzenlediği World Defense Show (WDS), 5 gün sürüyor. Fuar, dünya çapındaki teknolojik gelişmelerle birlikte savunma sanayisinin kara, deniz ve hava savunma dallarının geleceğini keşfetme imkanı sunuyor. Global savunma endüstrisinin devlerinin bir ortaya geldiği ve bu yıl 2’incisi düzenlenen World Defense Show’da, dünya savunma sanayisinin tüm savunma alanlarında ağ oluşturması, paydaşlık kurması, bilgi paylaşımı yapması, yenilikleri ve yeni yetenekleri keşfetmesi için ortam oluşturulması hedefleniyor. 

World Defense Show, dünya genelinde on binlerce bölüm profesyonelinin, tedarik zincirinin her düzeyindeki değerli savunma figürlerinin, hükümet yetkililerinin, karar vericilerin ve niyet başkanlarının ilgisini çekiyor.

Sarsılmaz, bu kıymetli fuarda öncü eserlerini tanıtırken yeni iş birlikleri için görüşmeler de gerçekleştirecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ