yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Seferihisar Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi

Seferihisar Belediyesi, mayıs ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, başkanlıktan gelen önergeler görüşülerek, kurullara havale edildi.

Seferihisar Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi


Meclis salonunda Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin başkanlığında yapılan toplantıya CHP, AK Parti ve Memleket Partisi meclis üyeleri katıldı.

Belediye Lider Yardımcıları ve ünite müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Lider Yetişkin’in yapılan atamalarla ilgili meclisi bilgilendirmesinin akabinde, gündeme ait unsurların görüşülmesine geçildi.

CHP Küme Lider Vekili ve Küme Sözcüsü Gökhan Pehlivan, tek tek görüşülen önergelerin komitelere havale edilmesi talep etti. Gündem unsurları oylanarak, komitelere sevk edildi. Meclis toplantısında Belediye Başkanı Yetişkin’e, İller Bankası A.Ş.’den yahut öbür bankalardan nakit kredi kullanılması ile ilgili yetki verildi.

Etüd Proje ile Basın Yayın ve Halkla Bağlar Müdürlüğü’nün kapatılarak, Park ve Bahçeler, Basın ve Yayın ile Halkla İlişkiler Müdürlüğü kurulmasına ait İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü önergesi de, mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ