yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Selçuklu İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Şehit Erkan Kurşun İlkokulu’nda öğrencilerin çalışmalarından oluşan yıl sonu sergisine katıldı

Selçuklu Belediyesi tarafından eğitim hayatına kazandırılan ve donanımıyla öğrencilere kıymetli imkanlar sunan Şehit Erkan Kurşun İlkokulu’nda yıl sonu standı aktifliği gerçekleşti. 

Selçuklu İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Şehit Erkan Kurşun İlkokulu’nda öğrencilerin çalışmalarından oluşan yıl sonu sergisine katıldı


Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da öğrencilerin kendi emeklerinden oluşan yıl sonu standına katılarak onların heyecanına ortak oldu. Selçuklu İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop da Lider Pekyatırmacı’ya eşlik etti.

Kaymakam Tortop ve Lider Pekyatırmacı, standın açılışını yaptıktan sonra öğrencilerin yapıtlarından oluşan yıl sonu standını gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Başkan Pekyatırmacı: “Öğrencilerimize imkan verdiğimizde onların neler yapabileceğini görüyoruz”

Eğitime olan takviyelerinin her vakit devam ettiğini söyleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “ Bugün daha evvel açılışını gerçekleştirdiğimiz Şehit Erkan Kurşun İlkokulu’nda gezdiğimiz stantta öğrencilerimizin neler yapabildiklerini ve ufuklarının ne kadar geniş olduğuna şahitlik ettik. Geçtiğimiz yıl eğitime kazandırdığımız ve Türkiye’de örnek okul projelerinden bir tanesi olan bu okulumuzun donanımı çocuklarımızın kendilerini daha âlâ yetiştirmelerine imkan sağlıyor ve bizler de bununla gurur duyuyoruz. Çocuklarımızın heyecanı, azmi yarınlara olan inancımızı daha da artırıyor. Çocuklarımızın, gençlerimizin en düzgün kaidelerde, en yeterli imkanlarda eğitim görebilmeleri için elimizden gelen çabası gösteriyoruz. Zira biz biliyoruz ki eğitime yapılan yatırım, yarınlara yapılan yatırımdır. Dolu dolu bir eğitim yılı geçiren çocuklarımıza yaz tatilinde aileleriyle birlikte uygun dinlenmeler diliyorum.” sözlerini kullandı.

Kaymakam Tortop: “ Öğrencilerimizin gözlerindeki heyecan görülmeye değerdi”

Sergiyi gezen Selçuklu İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop; “ Öğrencilerimiz için epey kıymetli imkanlara sahip Şehit Erkan Kurşun İlkokulu’nda çocuklarımızın el emeği ve alın terinin olduğu çalışmaları inceledik. Çocuklarımızın çalışmaları geleceğe dair umutlarımızı tazeledi. Hepsine muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim