yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Siber güvenlikte şirketlerin tercihi ESET

ESET, 2024 Gartner® Peer Insights™ Uç Nokta Muhafaza Platformlarında Orta Ölçekli İşletmeler için Müşterilerin Tercihi olarak kabul edildi

Siber güvenlikte şirketlerin tercihi ESET


Siber güvenlik çözümlerinde dünya lideri olan ESET, Uç Nokta Muhafaza Platformları için 2024 Gartner® Peer Insights™ “Voice of the Customer” raporunda  Orta Ölçekli İşletmeler için Müşterilerin Tercihi seçildi. 

220 doğrulanmış son kullanıcı profesyonelinden gelen incelemelere  dayanan rapora nazaran  ESET için alınan Gartner Peer Insights değerlendirmelerinin yüzde 96’sı 5 yahut 4 yıldızlı (%60’ı 5 yıldız ve %36’sı 4 yıldız) bir derecelendirmeye işaret ediyor. Genel olarak müşterilerimiz bize 5 üzerinden 4,6 puan verdi ve yüzde 90’ı eserimizi tavsiye edeceğini lisana getirdi.

ESET PROTECT, gerçek müşterilerin gereksinimlerine nazaran geliştirildi ve daima değişen siber ortamı ele almak için güvenlik yığınına daima olarak yeni fonksiyonlar ve modüller alır. ESET PROTECT, kişinin güvenlik potansiyelini tam olarak gerçekleştirmesi için tedbire öncelikli bir yaklaşım sunar:

  • Güçlü, çağdaş, çok katmanlı bir uç nokta güvenlik çözümü
  • Mobil tehdit savunması, sunucu, bulut uygulaması ve posta güvenliği ile genişletilmiş koruma
  • Kapsamlı güvenlik açığı değerlendirmesi ve yama yönetimi
  • Gelişmiş tehdit muhafazası ve yapay zekâya mahsus tespit teknolojileri
  • Küresel kaynaklı telemetri ve tehdit istihbaratı
  • Yerel dayanak ve 20 dakikalık cevap mühleti ile son derece ölçeklenebilir Yönetilen Tespit ve Karşılık hizmetleri

ESET İşletme Yöneticisi Pavol Balaj  şunları söyledi: “Uç Nokta Müdafaa Platformları için 2024 Gartner Peer Insights “Voice of the Customer” araştırmasında Orta Ölçekli İşletmeler kategorisinde Müşterilerin Tercihi seçilmekten gurur duyuyoruz. Bunun, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunduğumuz kaliteli eser ve hizmetin gerçek bir ispatı olduğuna inanıyoruz. Uç nokta müdafaasının sağlanması, bilhassa günümüz ortamında işletmeler için çok değerli. Müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimlere şahit olmak ve çözümlerimizin kurumsal güvenliğe katkıda bulunduğunu bilmek bizi çalışmalarımızı sürdürme konusunda motive ediyor.”

Rapora nazaran, “Voice of the Customer” kadranlarının sağ üst çeyreğinde yer alan satıcılar, Gartner Peer Insights “Müşterilerin Tercihi” ayrımı ile tanınmaktadır. Tedarikçiler hem pazar ortalaması genel tecrübesi hem de pazar ortalaması kullanıcı ilgisi ve benimsemesini ziyadesiyle karşılamaktadır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ