yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Sivas Belediyesi 160 Geçici İşçi Alımı Yapıldı

Sivas Belediye Lideri Dr. Adem Uzun, Özbelsan AŞ bünyesinde İŞKUR aracılığı ile istihdam edilecek mevsimlik personellerle bir ortaya gelerek yeni misyonlarının iyi olmasını diledi.

Sivas Belediyesi 160 Geçici İşçi Alımı Yapıldı


Belediye iştiraki olan Özbelsan AŞ bünyesinde süreksiz olarak istihdam edilmek üzere İŞKUR aracılığı ile 160 işçi alımı yapıldı.

Başvurular sonrası çekilen kura ile işbaşı yapan personeller; park-bahçe ve refüjlerin bitkisel bakımının yapılması, ağaç ve fidan dikimi, çim biçimi, etraf paklığı, bordür plaka döşeme ve kamusal alt yapının yenilenmesi, Sıcak ve Soğuk Çermik kaplıcalarındaki havuz, banyo ve otellerin paklığı, kent içi temizlikleri vb. alanlarda muhtaçlık duyulan ünitelerde görevlendirilecek.

Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde işçi ile bir ortaya gelen Belediye Lideri Dr. Adem Uzun, “Önümüzdeki 6 ay daima birlikte kentimizin gelişmesi için çok değerli çalışmaları gerçekleştireceğiz. Bu sürecin hepimize iyi olmasını temenni ediyorum. Belediyenin çeşitli ünitelerinde görevlendirileceksiniz. En üstün biçimde hizmette bulunmanızı istiyoruz. Yeni bir süreç başladı, bahar ayı içerindeyiz. Kent bizden hizmet bekliyor. Bu süreci sizlerle birlikte geçireceğiz. Hepinize vazifenizde muvaffakiyetler diliyorum.” tabirini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ