yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Skywell Yetkililerinden Anlamlı Türkiye Ziyareti

Ulubaşlar Kümesi şirketlerinden Ulu Motor ile Çin’in en büyük teknoloji firmalarından Skywell’in üreticisi Skyworth yetkilileri, mevcut stratejik ve teknolojik iştiraklerini küresel platformlarda daha büyük boyutlara taşımak üzerine Ankara’da bir ortaya geldi.

Skywell Yetkililerinden Anlamlı Türkiye Ziyareti


Toplantıda, Türkiye’ye yönelik olan yatırımların ülke iktisadına sağlayacağı katkılar ve sürdürülebilirlik alanında yapılacak olan yeni çalışmalar ele alındı.

Çin’in önde gelen elektrikli araba üreticilerinden Skywell’in kurucu başkanı ve aynı zamanda Skyworth Digital ve Skywell Europe sahibi ve kurucusu Mr. Stephen WONG ile tekrar Skywell’in kurucu ortaklarından ve CEO su Mr. Wu LONGBA, Skywell Türkiye ve Skywell Europe bölge yöneticisi Mrs. Chen Quanrong Skywell’in Türkiye’ye yönelik yeni yatırımlarını ve gelecek devir piyasaya sunulacak yeni modellerini görüşmek ve Türkiye distribütörleri Ulu Motor ile olan mevcut stratejik ve teknolojik iştiraklerini küresel platformlarda daha büyük boyutlara taşımak üzerine yönetim kurulu düzeyinde temaslar gerçekleştirmek ismine Türkiye ziyaretinde bulundular. 

Ankara’da gerçekleştirilen temaslarda Ulu Motor ve Ulubaşlar Kümesi Kurucu lideri Nuri ULUBAŞ, Ulu Motor Yönetim Kurulu Lideri Halil Ziya ULUBAŞ, Skywell Europe & U.K CEO’su Mahmut ULUBAŞ ile konut sahibi Skywell Ankara Yetkili Bayii Yönetim Kurulu Lideri Cankay ÇETİNKAYA iştirak sağladılar ve mesken sahipliği yapan tıpkı vakitte da Skywell’in Türkiye’deki satışlarında başarılı bir performans sergileyen bayilerinden birisi olan Cankay Otomotiv Skywell Resmi Plaketi ile ödüllendirildi. Plaket Skywell’in kurucu başkanı ve aynı zamanda Skyworth Digital ve Skywell Europe sahibi ve kurucusu Mr. Stephen WONG tarafından Cankay Otomotiv Yönetim Kurulu Lideri Cankay ÇETİNKAYA’ya verildi. Heyet devamında Ankara Çin Konsolosluğu ve Türkiye-Çin Ekonomik ve Ticari İş birliği Forumu’na katılarak temaslarda bulundu.

Türkiye’de bir araç üretim sınırı kurmak, yedek modül tedarik sistemini Türkiye’ye getirme ve kimi modüllerin üretimini burada yapmayı da planları ortasına koyma konusunda çalışmaları devam eden Skywell yetkilileri, Türkiye’nin yeni güç araç sanayisi teknolojisini ve kapasitesini geliştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ