yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Şükrü Deviren: “Gemlik’in iki markası var; zeytin ve TOGG”

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Gemlik Belediye Lider Yardımcıları Dilek Şen Karataş ve Durmuş Uslu, TOGG Teknoloji Kampüsü’nü ziyaret ederek, Gemlik’in markası yerli araba TOGG hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

Şükrü Deviren: “Gemlik’in iki markası var; zeytin ve TOGG”

Gemlik Belediyesi heyetine TOGG Marka ve Kurumsal İletişimi Takım Lideri Çağ Günaçar, Medya İlgileri Sorumlusu Hakan Özenen ve TOGG Teknoloji Kampüsü Lideri Murat Akdaş eşlik etti. TOGG’un kuruluşundan bugüne geldiği nokta, üretimdeki ve satış oranındaki artış hakkında bilgiler verilirken, üretimin başından sonuna kadar fabrika, yetkili heyet tarafından gezdirildi.

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren TOGG’un çalışma prensibini, teknolojik farklılıklarını, bilhassa etrafa hassaslıkları, Gemlik’e ve zeytine bakış açılarını çok beğendiğini, bunun sahiden bedelli olduğunu tabir etti. Deviren “Öncelikle bizleri TOGG Teknoloji Kampüsü’nde konuk eden Çağ Bey’e, Murat Bey’e ve Hakan Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Araç envanter raporlarımıza ve bütçemize nazaran, Devlet Gereç Ofisi dayanağı ile birlikte, en kısa vakitte belediyedeki pek çok aracın TOGG olmasını sağlayacağız. TOGG yalnız Gemlik için değil Türkiye için çok kıymetli bir paha ve marka. TOGG ve Gemlik Belediyesi işbirliği ile çok hoş projelere imza atacağımıza inanıyorum. En kısa müddette Gemlik Belediyesi olarak makul noktalara şarj istasyonları koyarak Gemlik’te elektrikli aracı olanlara hizmet sağlayacağız. Gemlik yalnızca zeytinin, barışın, huzurun değil, teknolojinin de başşehri olacak. Bunu da birlikte başaracağız.” formunda konuştu.

Teknoloji yerleşkesi gezisi sonrası TOGG’a binerek test sürüşü yapan Şükrü Deviren, “Gerçekten çok güçlü, çok süratli ve çok teknolojik bir araç, en kısa vakitte Gemlik Belediyesi envanterine kazandıracağız” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ