yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

TECNO Navigasyonda Yeni Bir Çağ Başlatıyor!

TECNO PinPoint Navigasyon Sistemi, Gerçek Senaryolar Eşliğinde Farklı Bölgelerdeki Navigasyon Zorluklarına Tahlil Sunuyor

TECNO Navigasyonda Yeni Bir Çağ Başlatıyor!


Yenilikçi teknoloji markası TECNO, Sahra altı Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Rusya ve Türkiye üzere pazarlarda belli maksatlara yönelik, yüksek talep gören senaryolar için özel navigasyon tahlilleri sunmayı amaçlayan, kendi geliştirdiği PinPoint Navigasyon Sistemi’ni tanıttı. Bu sistem, TECNO kullanıcılarına hassas ve kapsamlı bir navigasyon tecrübesini garanti ediyor.

TECNO PinPoint Nav System

PinPoint Navigasyon Sistemi Teknik Lideri Li Cao, şunları söyledi: “PinPoint Navigasyon Sistemi, TECNO’nun en son teknolojiyi lokal pazarların gereksinimleriyle bütünleştirme konusundaki kararlılığını simgeliyor. Global stratejilere sahip kullanıcı merkezli bir marka olarak, lokal tüketicilerimizin gereksinimlerini daha düzgün karşılamak için lokal içgörüleri keşfetmeye ve en son teknolojileri geliştirmeye devam edeceğiz.”

TECNO, viyadükler, tüneller, kanyonlar, dar sokaklar ve dağlık arazi üzere kuvvetli navigasyon senaryoları da dahil olmak üzere navigasyonda kullanıcıların sorun yaşadığı noktaları belirlemek için kapsamlı yurt dışı araştırmalarının ve testlerinin akabinde, belli mahallî zorlukları ele almak için yedi yazılım algoritması ve yedi donanım tahlilini entegre ederek hedeflenen pazarlara özel gelişmiş navigasyon tecrübesi sağladı.  

Bu yaklaşım, mahallî kullanıcıların gereksinimlerini aktif bir biçimde karşılayarak asgarî sapma arası, daha kısa pozisyonlandırma müddeti ve gelişmiş lokal adaptasyon üzere yararlar sağlıyor.

  1. Tüm Senaryolarda Doğrulanmış Bir Metrelik Asgarî Sapma Uzaklığı: GPS pozisyonlandırma sapması genel bir zorluk oluştursa da, testlerle de doğrulandığı üzere sapma arası 8 metre içinde kaldığı sürece kullanıcı memnuniyeti yüksek kalıyor. Birçok marka kullanıcılarına hassas pozisyonlandırma sunmak için uğraş gösteriyor, lakin karmaşık arazi şartları nedeniyle genel olarak ortalama 8 metrelik bir sapma uzaklığını kabullenmek zorunda kalıyorlar. TECNO PinPoint Navigasyon Sistemi, coğrafik pozisyonları tam olarak belirleyebilen ve kullanıcıları inanılmaz bir hassasiyetle hedefledikleri yerlere yönlendirebilen son teknoloji merkezleme seviyesinde navigasyon sistemine sahip. Çeşitli senaryolarda yapılan kapsamlı saha değerlendirmeleri, TECNO PinPoint Navigasyon Sistemi ile donatılan eserlerinin 1 metreye kadar düşen en az sapma uzaklıkları sergileyerek eksiksiz bir performans gösterdiğini ortaya koydu. Hadiselerin %90’ında eserler 5 metrelik pozisyonlandırma doğruluğunu koruyarak tüketici tecrübesini kıymetli ölçüde artırdı.  
  2. 0,7 Saniyede Süratli Pozisyon Edinimi: TECNO PinPoint Navigasyon Sistemi, navigasyon bilgilerinin süratli bir biçimde güncellenmesini sağlayarak kullanıcıların hassas pozisyonlandırma datalarını anında almasını sağlıyor. SUPL uyarlanabilir anahtarlama algoritması ile desteklenen bu sistem, pozisyon başlatma suratını etkileyici bir formda 0,7 saniyeye düşürüyor. Bu muvaffakiyet yeni bir sanayi standardı ortaya koyarak kıyaslamaları aşıyor ve rakiplerini üç kattan fazla geride bırakıyor. Mevcut sanayi normu olan 2,8 saniyeyi aşan TECNO’nun yenilikçi sistemi, daldaki en süratli pozisyonlandırma suratını sunarak kullanıcıların en çok gereksinim duydukları anda navigasyon rehberliği almalarını sağlıyor.
  3. Lokal Ortamlarda Hassas Navigasyon: PinPoint Navigasyon Sistemi, dar şeritler yahut tüneller üzere sinyallerin zayıf olduğu ortamların yanı sıra yüksek sıcaklıklar ve ekvatordaki iyonosferik parazitlerle karakterize edilen güçlü ortamlarda da daima ve gerçek pozisyonlandırma sağlıyor.  Yerel senaryolar için titizlikle optimize edilen sistem, Sahra altı Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Rusya ve Türkiye üzere değerli pazarlardaki saha testlerinde inanılmaz performans gösterdi. Son ölçümler de bu sonuçların altını çizer nitelikte: Tünellerde TECNO PinPoint Navigasyon Sistemi ile donatılmış eserler sadece 0,4 metrelik en az sapma arası sergilerken, tipik bir yerleşim bölgesinde dar şeritlerdeki sapma sadece 0,2 metre.

PinPoint Navigasyon Sistemi, TECNO’nun SPARK 20 Pro+, POVA 6 serisi ve yeni piyasaya sürülen CAMON 30 serisi ile uyumlu olarak geliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ