yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktör Cansu Karagül oldu

EdTech alanında uzmanlaşmış online eğitim platformu Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Yöneticilik misyonuna, 15 yıla yakın vakittir lokal ve küresel çeşitli teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal bağlantı ve pazarlama alanlarında tecrübe sahibi olan Cansu Karagül atandı.

Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktör Cansu Karagül oldu


EdTech alanında uzmanlaşmış online eğitim platformu Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Yöneticilik vazifesine, 15 yıla yakın vakittir mahallî ve küresel çeşitli teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal bağlantı ve pazarlama alanlarında tecrübe sahibi olan Cansu Karagül atandı.

Marmara Üniversitesi İngilizce Sosyoloji Bölümü’nden 2011 yılında birincilikle mezun olan Cansu Karagül, 2011-2014 döneminde Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi, Genel Sosyoloji ve Metodoloji Bölümü’nde Yüksek Lisansını muvaffakiyetle tamamladı. 

Profesyonel mesleğine Kurumsal Bağlantı Uzmanı olarak başlayan Karagül, lokal ve küresel çeşitli teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal bağlantı ve pazarlama alanlarında sorumluluklar üstlendi. Kapital Medya’da Proje Koordinatörü olarak vazife yapan Karagül, tüm lokal ve küresel aktifliklerin dijital kampanyaları, marka iş birlikleri, pazarlama ve bağlantı stratejilerinin yürütülmesine takviye verdi. Temmuz 2019’dan itibaren Tohum Otizm Vakfı, Dijital İrtibat Koordinatörü olarak mesleğine devam eden Karagül, Temmuz 2020’den Mart 2022’e kadar Soycan Şirketler Grubu’nda Pazarlama Yöneticisi olarak çalıştı. Nisan 2022 tarihinden bu yana Akyaşam İdare Hizmetleri-Akasya AVM’nin tüm Pazarlama ve Kurumsal İrtibat faaliyetlerinden sorumlu olan Karagül, 15 Nisan tarihi prestijiyle Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Yöneticilik misyonuna atandı. 

Eğitimde farklı bir bakış açısı: Teedo

Eğitimde teknolojinin gücünü kullanarak beyaz yakalı profesyonellerin mesleklerini zenginleştirmeye odaklanmış bir online eğitim platformu olan Teedo, mesleğini geliştirmek isteyen herkese katma paha katan yenilikçi eğitim tahlilleri sunuyor. Eğitim dalına farklı bir bakış açısı getiren Teedo, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerle sunduğu her biri canlı ve online olarak gerçekleşen kurslarla iştirakçilerin yalnızca bilgi edinmekle kalmayıp, tıpkı vakitte kendi alanlarında ve işlerinde uzmanlaşarak güçlü bir meslek inşa etmelerine dayanak veriyor. Katılımcıların gereksinimlerine odaklanan bir platform olarak öne çıkan Teedo, şahsileştirilmiş eğitim tecrübeleri sunarak, her iştirakçinin öğrenme potansiyelini en üst seviyeye çıkarıyor. Farklı ülkelerden eğitim kurumları ortasındaki iş birlikleri ve iştiraklerle öğrencilere geniş bir perspektif ve memleketler arası tecrübeler sunuyor. Teedo, sertifikasyon ve akreditasyon programlarıyla iştirakçilerin kazanımlarını belgeleme imkânı sağlıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ