yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

TEGV öğrencileri İstanbul ve Ankara’da Tepe Kurumsal Çözümler ile buluştu ”Hayalini kurduğumuz meslekler için daha çok çalışacağız”

Zirve Kurumsal Tahliller 23 Nisan kapsamında İstanbul ofisinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) öğrencilerini ağırladı. Şirket idaresi üzerine yapılan sohbetlerle öğrencilere ilham vermek ve çalışma azmine katkı sunmak hedeflendi.

TEGV öğrencileri İstanbul ve Ankara’da Tepe Kurumsal Çözümler ile buluştu ”Hayalini kurduğumuz meslekler için daha çok çalışacağız”


Tepe Kurumsal Tahliller 23 Nisan kapsamında İstanbul ofisinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) öğrencilerini ağırladı. Şirket idaresi üzerine yapılan sohbetlerle öğrencilere ilham vermek ve çalışma azmine katkı sunmak hedeflendi.

Ankara’da düzenlenen etkinliklerde öğrencilerle birlikte 1. ve 2. Meclis binaları gezildi.  

Okullarda çocukların ve gençlerin inançlı halde eğitim almasına katkı sunan Zirve Kurumsal Tahliller, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile ortak etkinlikler gerçekleştiriyor. 23 Nisan kapsamında İstanbul ve Ankara’da öğrencilerle buluşulan etkinliklerde, İstanbul’da ise TEGV Zeyrek Tahsil Ünitesi öğrencileriyle Zirve Kurumsal Tahliller Ofisinde geleceğin yöneticileri şimdinin yöneticilerinin yerlerine geçti.

Ankara’da gerçekleşen aktiflikte ise TEGV Etimesgut Eğitim Birimi’nden öğrencilerle 1. Meclis, 2. Meclis ve MTA Müzesi gezildi. 

Etkinliklerde Tepe Kurumsal Tahliller ekipleri tüm gün çocuklara eşlik etti. 

Öğrenciler için unutulmaz bir gün oldu

İstanbul’da TEGV Zeyrek Tahsil Ünitesi öğrencileri ofiste ağırlandı. Bu sayede öğrenciler ofis hayatını deneyimleme fırsatı buldu. TEGV Etimesgut Eğitim Ünitesi öğrencileri ise seyahatlerde unutulmaz anılar biriktirdiklerini söyledi. Etkinliklere dair konuşan Tepe Kurumsal Çözümler Yönetim Kurulu Lideri Levent Güler, ‘’Çocuklarla gerçekleştirdiğimiz sohbet, onların gözündeki o heyecanı ve ışığı görmek bizi son derece memnun etti. Yöneticilerimiz ve çalışanlarımız öğrencilerle geçirdikleri bu süreyi çok pahalı buldu. TEGV öğrencileri de unutamayacakları ve eğlendikleri bir gün geçirdi’’ dedi.

Öğrencilerle geleceğe yönelik meslek maksatlarına de dair sohbet ettiklerini ve onlara farklı bakış açıları kattıklarını belirten Levent Güler, ‘’Çocuklarımızın hayalleri, polis, savcı, avukat, doktor gibi toplum tarafından prestijli meslekler üzerineydi. Bir şirketin nasıl yönetildiği ve şirketlerde neler yapıldığını öğrenince akıllarında farklı pencereler açıldığını gördük, hayal kurdukları meslekler için daha çok çalışmak istediklerini söylediler’’ diye konuştu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ