yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Tekirdağ’dan gelip itfaiyeden eğitim aldılar

Tekirdağ’da kurulu bulunan Muratlı Karton firmasının acil durum gruplarına Kocaeli İtfaiyesi tarafından eğitim verildi

Tekirdağ’dan gelip itfaiyeden eğitim aldılar


Afetler, yangın ve gibisi acil durumlara karşı vatandaşlarımızın hizmetinde misyon yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, yalnızca vilayetimizde değil, talep ve gereksinim olması halinde ülke genelinde hizmet veriyor. 

TEKİRDAĞ’DAN GELDİLER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı İtfaiye Tedbire ve Eğitim Şube Müdürlüğü Eğitim Ünitesi (KOBİTEM) tarafından Tekirdağ vilayetine bağlı Muratlı ilçesinde kurulu bulunan Muratlı Karton firmasının acil durum takımlarına eğitim verildi. Firma çalışanları eğitim için Kocaeli’ne geldi. Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde yer alan İtfaiye Dairesi Başkanlığı hizmet binasının çabucak ardındaki İtfaiye Eğitim Merkezi tesislerinde, firma çalışanlarına yönelik olarak İleri Seviye Yangınla Uğraş eğitimi verildi. 

İLERİ SEVİYE YANGINLA ÇABA EĞİTİMİ

Tesiste yer alan simülatörler vasıtasıyla uygulamalı olarak ferdî esirgeyici donanım, kapalı ve dumanlı ortamlarda hareket biçimi, yangın söndürme unsurları ve söndürme teknikleri, takım tertibi ve çalışması hakkında uygulamalı bilgi aktarıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ