yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Tepe Savunma ‘Fortune 500 Türkiye’ listesinde

Zirve Savunma, 2024 Fortune 500 Türkiye listesinde yerini aldı. Gösterdiği istikrarlı büyümesiyle dikkat çeken Zirve Savunma, Türkiye’nin en bedelli şirketlerinin sıralandığı listeye 219. sıradan girdi.

Tepe Savunma ‘Fortune 500 Türkiye’ listesinde


Türkiye’nin 81 vilayetinde 16 binin üzerinde özel güvenlik işçisiyle hizmet veren Zirve Savunma, bu yıl da Fortune 500 Türkiye listesinde yer aldı. Her geçen yıl istikrarlı büyümesini sürdüren şirket, 2023 yılında yakaladığı muvaffakiyet ivmesiyle Türkiye’nin en bedelli şirketlerinin sıralandığı listeye girmeye hak kazandı. 2024 Fortune 500 Türkiye listesinde 219. sıraya yerleşen Zirve Savunma, sadece güvenlik hizmeti veren şirketler ortasında ise en üst sırada yer alıyor. Ayrıyeten çalışan sayısı ve verimlilik açısından da en büyükler sıralamasında birinci 50 şirketten biri oldu. 

‘’Sektörün başkan şirketlerden biri olarak yolumuza muvaffakiyetle devam ediyoruz’’ 

Sürdürdükleri başarılı büyümeye dair açıklamada bulunan Tepe Kurumsal Çözümler Yönetim Kurulu Lideri Levent Güler, şunları söyledi: “30 yıllık deneyimimiz, yüksek teknolojili güvenlik tahlillerimiz, uzman takımımız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve özverili, disiplinli personelimizle tüm hayat alanlarını inançla buluşturuyoruz. 81 vilayette; sanayi tesislerinden limanlara, otellerden iş merkezlerine, alışveriş merkezlerinden konut projelerine kadar pek çok farklı alanda hizmet veriyoruz. Kesimin önder şirketlerden biri olarak yolumuza muvaffakiyetle devam ediyoruz.’’ 

“Yatırımcılar ve iş dünyası için inançlı referans noktası’’

Fortune 500 listesinde olmanın kıymetine vurgu yapan Levent Güler, “Fortune 500 listesine girmek, bir şirketin başarısı ve kesimdeki tesirini yansıtan değerli göstergelerden biridir. Zirve Savunma olarak aldığımız her muvaffakiyetten sonra kendimize yeni maksatlar belirliyoruz. Bu yıl da Fortune 500 listesine girmek şirketimiz, kümemiz ve tüm çalışanlarımız için kıymetli bir motivasyon kaynağı olmuştur. Bu muvaffakiyet şirketimizin büyüme ivmesine ve Türkiye’ye daha fazla bedel katmasına hizmet edecektir” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ