yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Türkiye Estetik Cenneti Oluyor!

Türkiye, son yıllarda tıbbi turizm potansiyeli ve avantajlı fiyatlarıyla birçok yabancı hasta tarafından tercih ediliyor.

Türkiye Estetik Cenneti Oluyor!


Bilhassa estetik operasyonlar Türkiye’de yurtdışına nazaran epeyce uygun fiyatlara gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle birçok hastanın estetik operasyon için Türkiye’yi seçtiği görülüyor. Türkiye’nin, estetik operasyonlarında son teknoloji aygıtlar ve deneyimli hekimleriyle, yüksek kalitede hizmet sunduğunu söyleyen Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik  Cerrahi Derneği Üyesi Op. Dr. Ebru Şen, “Türkiye’deki saç ekimi, burun estetiği, liposuction, göğüs büyütme, karın germe ve öteki tüm estetik operasyonların fiyatları öbür ülkelere nazaran yaklaşık %60 daha ucuz. Dünyanın en uygun ve kaliteli estetik operasyonları Türkiye’de yapılıyor” dedi.

Birçok yabancı için estetik operasyonlar Türkiye’de epey cazip hale geldi. Türkiye, estetik operasyonlarında sunduğu uygun fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmetleriyle yurtdışında yaşayan hastalar için değerli bir tercih seçeneği haline geldi. Son yıllarda tıbbi turizm dalında süratle büyüyen Türkiye, estetik operasyonlar konusunda da kıymetli bir potansiyele sahip.Tügiad Üyes, Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Ebru Şen, “Türkiye’de saç ekimi, burun estetiği, göğüs büyütme, liposuction üzere tanınan estetik operasyonlar, öteki ülkelere nazaran yaklaşık %60 daha uygun fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor” dedi.

İstanbul, Ankara, İzmir üzere büyük kentlerde bulunan çağdaş ve teknolojik hastaneler, tecrübeli tabipler ve kolay ulaşım imkanları, yurtdışından gelen hastalar için Türkiye’yi tercih etmelerini teşvik ediyor.

KALİTESİZ ESERLERDEN UZAK DURUN!

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesi ve tecrübeli Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Ebru Şen, yaz aylarında cilt kalitesini artırmak ve gençleşmek isteyenlere kıymetli bilgiler verdi. Botoks ve nem mezoterapileri, cilt sıhhatini korumak ve gençleşmek isteyenler için tesirli usuller ortasında yer aldığını vurgulayan Ebru Sen, yaza girerken gençleşmek isteyenler için nem aşısı+botoks+gençlik asisi için gerektiği kadar fiyatı gözden çıkarmak gerektiğini, yalnızca ucuz diye kalitesiz eserlerden uzak durmak gerektiğini söylüyor.

Op. Dr. Şen, özellikle yaz aylarında cilt kalitesini artırmanın ve gençleşmenin değerine dikkat çekerek, bu süreçte nem, botoks ve gençlik asisi kombinasyonunun daha genç bir görünüm sunabileceğini ve yaşlanmayı durdurduğunu, süreçlerin cildi koruduğunu belirtti. Lakin bu uygulamalar için aşikâr bir bütçenin gözden çıkarılması gerektiğini söz etti. Sen, kaliteli eser ve hizmetin kıymetine işaret ederek, maliyeti düşük olması nedeniyle kalitesiz eser ve hizmetlerden kaçınılması gerektiğini kelamlarına ekledi.

BOTOKS+NEM+GENÇLİK ASİSİ MUCİZESİ

Botoks uygulamalarının, hudut uçlarında iletimi sağlayan hususların salınımını engelleyerek kasların kasılmasını önlediği ve böylelikle kırışıklıkların azalmasına yardımcı olduğu biliniyor. Nem mezoterapisi ise cildin nem istikrarını sağlayarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Gençlik asisi olarak bilinen uygulamalar ise, cildin muhtaçlığı olan vitamin, peptit, hyaluronik asit kombinasyonları ile yaslanma belirtilerini azaltmayı, cildin kendini yenileme kapasitesini artırıp, lifting kapasitesini artırmayı hedefliyor.

“İYİ KALİTE ESER UCUZ OLMAZ”

İyi kalite eserler ve muhtaçlık olunan kadar ölçüde uygulama için buna ayırdığınız bir bütçeniz olmalı diyen Dr. Ebru Sen “Size yapılan eserlerin kalitesini tartışmak ya da size yapılan eserlerin ölçüsünü sorgulamak lazım. Ana emelimiz her vakit cilt kalitesini korumak yani günesin sıcak havanın olumsuz tesirlerinden cildinizi korumaktır. Üst yüzde ise ayrıyeten ince kırışıklıklarınız varsa bunların ölçüsü artmasın ve bakışlarımız aydınlansın daha dinlenmiş ve daha alımlı görünelim diye botoksu tercih ederiz. Yüzün tamamında, dekolte, boyun ve eller dahil en kıymetli şey yaza girerken nemini artırmaktır. Zira nemli bir cilt güneşten gelen ışınlardan daha az etkilenecek lekelenme ihtimali daha düşük olacak kırışma ihtimali düşecektir hasebiyle bizim ana gayemiz yaza girerken botoks ve nem mezoterapileri doğal ki nem Mezoterapileri içeriğinde bulunan peptitler aminoasitler vitaminler ile gözeneklerin daralması deri kalitesinin artırılması lekelenme varsa bunların azaltılması ve yenilerinin oluşmaması için derinin güçlendirilmesi ve gençlik aşılarını ön plana çıkarmaktadır. Yaza girerken olmazsa olmazımız deri kalitesinin artırılması, cildin nemlendirilmesi ince kırışıklıkların açılması içinde botoks uygulaması yapılmalıdır” dedi. Nem+botoks+gençlik asisini birlikte yapılırsa tesiri çok daha âlâ olacaktır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ