yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ünlü İsimlerden Akbank Kampüs Buluşmasında Gönüllülük Sohbetleri

Akbank’ın gençler ortasında gönüllülüğü teşvik etmek üzere düzenlediği Kentin Güzel Hali buluşmalarına Mert Fırat, Harun Tekin, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Nilipek. de katıldı.

Ünlü İsimlerden Akbank Kampüs Buluşmasında Gönüllülük Sohbetleri


Sosyal hassaslığıyla tanınan ünlü isimler kendi gönüllülük ve toplumsal girişimcilik seyahatlerini öğrencilerle paylaştı. 

Akbank’ın gençleri istekli çalışmalara teşvik eden platformu Kentin Düzgün Hali yeni bir yerleşke aktiflikleri serisine imza atıyor. 9-13 Mayıs tarihleri ortasında Eskişehir, Muğla ve İzmir’de düzenlenen buluşmalarda Mert Fırat, Harun Tekin, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük ve Nilipek. de yer alıyor. 

9 Mayıs’ta Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleşen birinci buluşmada müzisyen Harun Tekin, üniversite yıllarında gönüllülük projelerine katılma öyküsünü paylaştı ve gençlere özel bir akustik performansı sundu. Karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve oyuncu Begüm Kütük Yaşaroğlu ise kişisel farkındalığa ve topluma katkı sağlama seyahatine dair keyifli bir sohbette bir ortaya geldiler. 

10 Mayıs’ta Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve 13 Mayıs’ta İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde devam edecek olan etkinliklerde Erdil Yaşaroğlu ve Begüm Kütük’ün sohbetinin yanı sıra oyuncu Mert Fırat toplumsal girişimcilik ve Gereksinim Haritası üzerine gençlerle sohbet edecek. Nilipek. de hem sohbet hem de akustik performansla gençlerle buluşacak. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ