yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

VakıfBank’tan Ecza Sektörüne Özel Finansal Çözüm

VakıfBank, ecza sektörüne özel olarak sunulan finansal çözümlerle işletmelerin ihtiyaçlarına uygun destek sağlıyor. Detaylar için hemen inceleyin.

VakıfBank’tan Ecza Sektörüne Özel Finansal Çözüm

Müşterilerinin farklılaşan ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği yenilikçi ürünlerle bankacılık kavramına boyut kazandıran VakıfBank, Vinov Ecza paketiyle eczacılar, ecza kooperatifleri ve ecza depolarının finansal ihtiyaçlarına inovatif bir çözüm sunuyor. Bu paket ile ilaç alım finansmanında karşılaşılan zorluklar ortadan kaldırılarak iş süreçleri daha verimli hale getiriliyor.

Vinov Ecza Paketi ile Sunulan Avantajlar

Vinov Ecza Paketi ile Sunulan Avantajlar

  • Ücretsiz bankacılık ürün ve hizmetleri
  • Vadeli ilaç alımı imkanı
  • Eczacılara özel Businesscard ve üye işyeri avantajları
  • İndirimli sigortacılık ürünleri

Vinov Ecza paketi, sektörde yer alan vade uyumsuzluklarını giderirken işletmelere nakit akışını iyileştirme, operasyonel maliyetleri düşürme ve iş süreçlerini optimize etme fırsatı sunuyor. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, müşteri odaklılık anlayışıyla hayata geçirilen bu paketin sağlık sektöründeki işletmelere kalıcı çözümler sunmayı amaçladığını belirtiyor.

Vinov Ecza paketi, SGK ödemelerinin VakıfBank aracılığıyla yapılması halinde eczanenin büyüklüğüne ve rating bilgilerine göre 500.000 TL ile 2.500.000 TL arasında hazır limitler sunarken aynı zamanda çeşitli avantajlar ve imkanlar da sağlıyor.

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ