yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Volkan Demirel: “Benim için normal bir hayat güzel değil. İllaki bir sorun olması lazım!”

Türk futbolunun efsanevi isimlerinden Volkan Demirel, GAİN’de yayınlanan “Hadi Anlat” programına konuk oldu.

Volkan Demirel: “Benim için normal bir hayat güzel değil. İllaki bir sorun olması lazım!”


6 Şubat depremlerine bizzat şahit olan ve Hatay’da depremzedelere yönelik çalışmalarıyla çok konuşulan Demirel, gazeteci Senem Aydın’a sarsıntıdan sonra sokakta aldığı reaksiyonları, meslek maksatlarını, aile hayatını ve daha pek çok bilinmeyenini anlattı.

Her hafta sanat ve spor topluluğundan ünlü isimlerin ağırlandığı “Hadi Anlat”ın ikinci bölümüne eski ulusal futbolcu, futbol yorumcusu ve teknik yönetici Volkan Demirel konuk oldu. GAİN’de yayınlanan programda Demirel, gazeteci Senem Aydın’ın sorularını büyük bir samimiyetle yanıtladı. 

Aydın’ın “İnanılmaz bir sevgi var size” kelamına “Depremden sonra o denli oldu” cevabını veren Demirel, “Keşke bunlar yaşanmasaydı da ben eski Volkan olarak bilinseydim. Yalnızca aşikâr bir kesim tarafından seviliyordum zira Fenerbahçeliliğini çok ön plana çıkaran bir insandım. Zelzeleden sonra beni yolda gören herkes sarılıyor; o denli bir hürmet gösteriyorlar ki… Ancak ben bunun (yardım çalışmalarını kastediyor) için bir şey yapmadım. İnsani hislere sahip herkesin yapabileceği bir şey yaptım” diye ekledi. 

Demirel’in açıklamalarından başka satır başları şöyle;

– “Hiçbir vakit mevt korkusu yaşamadım. Bence en büyük kaygı sevdiklerinizi kaybetmek.”

– “Benim için olağan bir hayat hoş değil. İllaki bir sorun olması lazım. İllaki benim o zorlukları başarmam lazım. O vakit hayat bana daha manalı geliyor.”

– “Hayatımı Zeynep’ten öncesi ve sonrası diye ikiye ayırıyorum. Zeynep beni olgunlaştırdı, biraz fevri bir tiptim. Biz birbirini tamamlayan bir puzzle üzereyiz.” 

– “Aziz Yıldırım; baba dersiniz ya, benim için öyle… Aziz Lider nasıl babamsa Ali Koç da ağabeyimdir.”

– “ Avrupa Şampiyonası’nda (Jan) Koller’i keşke itmeseydim.”

– “Kariyerim için yurtdışı maksadım var.” 

– “Yemek yapmayı çok severim, kimse bilmez.”

Volkan Demirel’in konuk olduğu “Hadi Anlat” artık ve yalnızca GAİN’de izlenebilir.

“Hadi Anlat”ın ilerleyen kısımlarına Evrim Alasya, Sinan Akçıl, Rachel Araz, Deniz Baysal, Hande Soral & İsmail Demirci, Halil İbrahim Ceylan, Aslıhan Turan Doğan, Ahmet Güneştekin, Bestemsu Özdemir ve Uğur Aslan konuk oluyor. 

“Hadi Anlat” her salı, yeni kısımlarıyla yalnızca GAİN’de…

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim