yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Yapılaşmada Olmazsa Olmaz Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilhassa son yıllarda ülkemizde yapılaşmanın insan hayatındaki kıymeti daha da fark edilmeye başlandı.

Yapılaşmada Olmazsa Olmaz Dikkat Edilmesi Gerekenler


İnsanlar artık konut alırken daha şuurlu daha ayrıntıcı hareket ediyor. Küresel ısınma ile birlikte korunaklı ferah hayat alanlarının artık daha çok tercih edilmesi, sarsıntıya dayanıklılık, tabiat ile iç içe olması üzere pek çok faktör dikkate alınıyor. Depremin akabinde göçlerin artması ile kentlerdeki yapılaşmanın da etkilediğini lisana getiren Aslan SC Lion Grup Yönetim Kurulu Lideri Sebahattin Aslan; iklime ve doğal afetlere karşı sağlam hayat alanlarının oluşturulması ve gelecek jenerasyonlara bu hayat alanlarının sağlıklı bir halde aktarılması için kalite ve inançtan asla taviz verilmemesi gerektiğini vurguluyor. 

Toplumun daha şuurlu olması, konut alırken inşaat şirketlerini yeterlice araştırıp “güvenli” yapı inşa eden şirketleri tercih etmeleri hayati ehemmiyet arz ediyor. 

FORE KAZIK SİSTEMİ DAHİL TÜM TEDBİRLERİ ALIYORUZ

Aslan SC Lion Grup Yönetim Kurulu Lideri Sebahattin Aslan : “Biz konutlarımızda olağanda AVM ve gibisi büyük yapılarda kullanılması gereken fore kazık idaresini dahi uyguluyoruz. Kâfi ki beşerler meskenlerinde kaygı ile değil itimat ve huzur ile yaşasınlar. 2007 yılında kurulduğumuz günden bu yana inşaat bölümünde muteber bir marka olduk. İnsanların hayat standartlarını yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz“

ÜÇLÜ CAM SİSTEMLİ YAPILAR İLE DIŞ SES SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Bulunduğumuz ortam ya da günlük hayatın geriliminin, bedende kimi tesirlere de neden olabileceğini lisana getiren Aslan SC Lion Grup Yönetim Kurulu Lideri Sebahattin Aslan: “Her gün gördükleriniz, duyduklarınız ve yaşadıklarınız yalnızca ruh halinizi değil tıpkı vakitte bağışıklık sisteminizin işleyişini de değiştirir. Biz her açıdan insanların standartlarını gözetip koruyoruzLion City projemizde bu kapsamda; yüksek tavanlar, özel üçlü cam sistemleri ile dışarıdan gelen seslerin büsbütün önlenmesi, birbirine temas etmeyen daireler hayata geçiriyoruz. Ekonomik olarak da hazır ve düşük yüzdeli kredi imkanlarını sunarak insanların hayatını kolaylaştırıyoruz. 

İnsanın tabiatla olan alakası yıllar içinde endüstriyel kaynaklar ve yapılaşma gibisi durumlar sonrasında önemli biçimde zayıflamış olsa da insanın tabiata bağımlılığı hala çok güçlü. Bu şuurla üzerinde çalıştığımız devam eden Sidelya Projemiz; her biri 1 dönüm üzerine pozisyonlandırılmış villalardan oluşuyor. Her villaya ilişkin yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, fitness salonu ve 1+1 müştemilat yapısı da bulunuyor” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim