yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası başlıyor!

Lüleburgaz Belediyesinin klasikleşen ve bu yıl 8’incisine mesken sahipliği yapacağı Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası başlıyor.

Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası başlıyor!


Lüleburgaz Belediyesinin klasikleşen ve bu yıl 8’incisine konut sahipliği yapacağı Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası başlıyor. Turnuvada yer almak isteyen kadrolar 10-18 Temmuz tarihleri ortasında Toplumsal Dayanak Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvurabilecek.

Lüleburgaz Belediyesinin gençlerin yaz akşamlarında toplumsal aktivitelerini arttırmak, sporu geniş kitlelere sevdirmek ve Lüleburgazlı gençlerle futbol adamlarının birbirlerini tanımasını sağlamak emeliyle bu yıl Çetin Öten’in onuruna gerçekleştireceği 8. Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası için müracaatlar alınmaya başlandı. Bu kapsamda turnuvada yer almak isteyenler 10 ile 18 Temmuz tarihleri aralığında ekibini kurup LYSA’da bulunan Toplumsal Dayanak Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvurabilecekler.

23 Temmuz’da başlıyor

22 Temmuz akşamı Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde kura çekiminin gerçekleştirileceği Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası, 23 Temmuz günü santrayla başlayacak. Yaklaşık 1 ay sürmesi beklenen turnuvanın kıyasıya çabaya sahne olması bekleniyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ