yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Yenişehir Belediyesi halk kartın aylık tutarlarını yatırdı

Mersin Yenişehir Belediyesinin dar gelirli ailelere nakdi dayanak sağladığı Yenişehir Halk Kart’ın Nisan ayı fiyatları muhtaçlık sahibi vatandaşların hesaplarına yatırıldı. Yenişehir Halk Kart’tan bu ay 916 aile yararlandı.

Yenişehir Belediyesi halk kartın aylık tutarlarını yatırdı


Toplumsal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Mersin Yenişehir Belediyesi, Yenişehir Halk Kart ile dar gelirli ailelere desteğini sürdürüyor.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in göreve geldikten sonra hayata geçirdiği ve muhtaçlık sahiplerine aylık nakdi takviye sağlandığı Yenişehir Halk Kart’ın aylık fiyatları kart sahiplerinin hesaplarına yatırıldı.

Yenişehir Belediyesinin muhtaçlık sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve aile bütçelerine katkı sunmak hedefiyle hayata geçirdiği Yenişehir Halk Kart uygulamasından bu ay 916 aile yararlandı.

Yenişehir Halk Kart uygulaması hem dar gelirli vatandaşlara hem de mahallî esnafa can suyu oluyor. Yenişehir Halk Kart sahipleri, her ay kartlarına yatırılan fiyatla yalnızca mutabakatlı mahallî esnaftan alışveriş yapabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ