yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Yeşilay Kamp Lideri Yetiştirme Pragramı Başvuruları Başladı

Yeşilay gönüllülerinin yetkinliklerini güçlendiren en değerli faaliyetlerden biri olan “Kamp Lideri Yetiştirme Programı”na başvurular başladı. 

Yeşilay Kamp Lideri Yetiştirme Pragramı Başvuruları Başladı


Yeşilay gönüllülerinin yetkinliklerini güçlendiren en kıymetli faaliyetlerden biri olan “Kamp Lideri Yetiştirme Programı”na başvurular başladı. 

21-26 Mayıs 2024 tarihleri ortasında Eskişehir THK İnönü Havacılık Merkezi’nde düzenlenecek “Kamp Lideri Yetiştirme Programı”na katılmaya hak kazananlar ön değerlendirmenin akabinde yapılacak mülakatlar ile belirlenecek.

Yeşilay, düzenlediği gençlik ve gönüllülük kamplarında, gereksinime nazaran dönemsel olarak görevlendirilmek üzere kamp başkanları yetiştireceği programın müracaatlarını açtı. 

22-35 yaş ortasında, Yeşilay’ın misyon ve vizyonuna uygun yaşayan, irtibatı ve insan bağları güçlü, Türkiye Bağımlılıkla Gayret Akran Uygulayıcısı/Formatörü olup eğitim vermiş ve en az 1 yıldır Yeşilay gönüllüsü olanlar ortasından seçilecek başkan adayları, eğitimin sonunda Yeşilay’ın tüm kamplarında vazife alabilecek yetkinliğe erişecek. 

YEŞİLAY KAMP ÖNDERLERİNİ ARIYOR 

yesilay adresi üzerinden 1 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek müracaatların ve 2-3 Mayıs 2024 tarihlerinde yapılacak ön değerlendirmelerin akabinde müracaat yapan bireylere olumlu/olumsuz dönüş sağlanacak. 6-10 Mayıs 2024 tarihleri ortasında ise mülakatlar yapılacak. Mülakatlar online olacak.Mülakatlar sonucunda programa katılmaya hak kazananlar, 21-26 Mayıs 2024 tarihleri ortasında Eskişehir THK İnönü Havacılık Merkezi’nde yapılacak kampa katılabilecek. Ulaşım ve konaklama masrafları Yeşilay tarafından karşılanacak.   

Lider Yetiştirme Eğitim Programı’nın iştirakçileri, altı gün boyunca,“Yeşilay kamp modeli eğitimi”, “kamp tertibi ve planlama”, “güvenlik ve acil durum yönetimi”, “iletişim ve kültürel çeşitlilik”, “ekip idaresi ve liderlik”, “zaman yönetimi”gibi eğitimlerle kampçılık hakkında a’dan z’ye bilgi sahibi olacaklar. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ