yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Yorglass Ar-Ge Merkezi: Endüstriyel Camdaki İnovasyon ve Gelecek Vizyonu

Yorglass Ar-Ge Merkezi, endüstriyel cam sektöründe öncü bir inovasyon merkezi olma vizyonuyla geleceğe yönelik adımlarını güçlü bir şekilde atıyor. Detaylı bilgi için tıklayın.

Yorglass Ar-Ge Merkezi: Endüstriyel Camdaki İnovasyon ve Gelecek Vizyonu

Endüstriyel cam işleme ve düz cam ticareti alanlarında 50 yıllık birikimi ve tecrübesiyle sektörün öncü şirketlerinden Yorglass, global ve güvenilir tedarikçi olma nedenine yeni bir boyut kazandırıyor. İnovasyona ve Ar-Ge’ye olan bağlılığını bir adım daha ileri taşıyan şirket, artık Ar-Ge merkezi olarak faaliyete geçti. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı Ar-Ge merkezi ile müşterilerine daha etkili ve özelleştirilmiş çözümler sunma kapasitesini artırmayı hedefleyen Yorglass, geleceğin inovatif çözümlerini tasarlamak için kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edecek.

Yorglass Ar-Ge Merkezi ve Yönetimden Açıklamalar

Yorglass Ar-Ge Merkezi ve Yönetimden Açıklamalar

Cam dünyasının global ve güvenilir tedarikçisi Yorglass, şirket tarihinde önemli bir kilometre taşına daha imza atarak akredite Ar-Ge merkezi oldu. Sektördeki 50 yıllık uzmanlığı, farklı iş kollarındaki tecrübesi, nitelikli iş gücü, teknolojik alt yapısı, yeni pazar dinamiklerine entegre ettiği kurum yapısı ve beyaz eşya camı alanındaki dev yatırımlarının yanı sıra şimdi de Ar-Ge merkezi olarak yoluna devam eden şirket, inovasyonun ve teknolojik ilerlemenin öncüsü olmayı hedefliyor. Şirketle ilgili bu önemli gelişmeyi değerlendiren Yorglass Yönetim Kurulu Başkanı Semavi Yorgancılar; “Yıllardır sektördeki rolümüzü daha da güçlendirmek ve etki alanımızı genişletmek için yatırımlarımızı artırıyor ve sürekli olarak ileri teknolojilerin peşinden koşuyoruz. Bundan sonra Ar-Ge merkezi olarak çalışmalarımızı sürdürecek olmamız bu çabalarımızın önemli bir sonucu olduğu gibi aynı zamanda gelecekteki başarılarımız için de güçlü bir temel oluşturacak” dedi.

Ar-Ge merkezi olarak müşterilere daha kapsamlı ve entegre bir anlayışla hizmet vereceklerini vurgulayan Yorgancılar, “Ar-Ge merkezi olmamız, geçmişteki çalışmalarımızın bir ürünü olmakla kalmayıp aynı zamanda inovasyon ve teknolojik gelişmeler ile gelecek başarılarımızın da temelini atıyor. Bu noktada sektöre lider ürünler sunmak, küresel rekabette kaynaklarımızı daha etkin kullanmak, verimliliği ve ihracatımızı artırarak yenilikçi adımlar atmak temel hedeflerimiz arasında.

  • Ayrıca, sanayiye yönelik ileri teknolojilere dayalı patentli ürün sayısını artırmayı ve dünya çapında taleplere cevap verebilecek yetkin profesyonellerden oluşan bir yetenek havuzu oluşturmayı amaçlıyoruz.
  • Hedeflerimizi hayata geçirerek sadece şirket çalışanları ve paydaşları için değil, aynı zamanda tüm endüstri ve toplum için inovasyonun izinde cesur adımlar atacağız.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından akreditasyon alan bir Ar-Ge merkezi olarak ulusal ve uluslararası projelerdeki varlığımızla, üniversite-sanayi iş birliklerimizle ve güçlü iş gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Müşterilere daha fazla rekabet gücü kazandıracak yenilikçi çözümler sunmak ve sektördeki en iyi uygulamaları geliştirmek için yatırımları artırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ