yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Zeytin Fidanları Fuarın Gözdesi Oldu

27. Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın 2. gününde Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, Edremit’in bedellerini tanıtarak vatandaşlar ile paylaştı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yerini alan Edremit Belediyesi standı Salon 7 Stant 7531’de ziyaretçilerini bekliyor.

Zeytin Fidanları Fuarın Gözdesi Oldu


27. Doğu Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın 2. gününde Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, Edremit’in bedellerini tanıtarak vatandaşlar ile paylaştı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yerini alan Edremit Belediyesi standı Salon 7 Stant 7531’de ziyaretçilerini bekliyor.

Edremit Belediyesi ilçeyi tanıtmak üzere yer aldığı 27. Doğu Akdeniz Milletlerarası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda “EMITT” 2. günü tamamladı. Salon 7 – 7531 numaralı stantta konuklarını ağırlayarak ilçenin zenginliklerini tanıtan Edremit Belediyesi 2. günde de Kazdağları, termali, denizi ve tarihiyle Edremit’in tüm pahalarını dünyaya tanıtıyor. Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan da ilçenin en kıymetli geçim kaynağı olan zeytin fidanlarını standı ziyaret eden vatandaşlara armağan etti.

Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, “Turizmde dünyaya açılan kapı olan EMITT’te geniş kitlelere hitap edebilmek turizmi 12 aya yayabilmek için çalışıyoruz. Kazdağları, denizi, tarihi ve doğasıyla cennet olan Edremit’i herkesin tanıması öğrenmesini sağlayarak zeytin, zeytinyağı başta olmak üzere yöresel eserlerimiz, doğal ve tarihi güzelliklerimizle tatilcilerin tercihi olmak istiyoruz. Kuzey Ege’nin incisi Edremit’i görmeye herkesi davet ediyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ