yandex
ankara seo
ankara web tasarım
22.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Keçiören’de İsmail Altunsaray Konseriyle Kırşehir Gecesi

Keçiören Belediyesi ile Kırşehir Dernekler Federasyonu işbirliğinde Keçiören Kalaba Kent Meydanı’nda düzenlenen Kırşehir Gecesi’nde Türk Halk Müziği Sanatkarı İsmail Altunsaray sahne aldı

Keçiören’de İsmail Altunsaray Konseriyle Kırşehir Gecesi

Keçiören Belediyesi ile Kırşehir Dernekler Federasyonu işbirliğinde Keçiören Kalaba Kent Meydanı’nda düzenlenen Kırşehir Gecesi’nde Türk Halk Müziği Sanatkarı İsmail Altunsaray sahne aldı. Birbirinden hoş türküleri seslendiren Altunsaray vatandaşlara sazıyla ve kelamıyla keyifli bir akşam yaşattı.

Konsere Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, AK Parti Ankara milletvekilleri Zeynep Yıldız, Kurtcan Çelebi ve Osman Gökçek, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Vilayet Lideri Alparslan Doğan, AK Parti Ankara Vilayet Bayan Kolları Lideri Hatice Çakmak, Balâ Belediye Lideri Ahmet Buran, ABB Meclis Lider Vekili Fatih Ünal, AK Parti Keçiören İlçe Lideri Zafer Çoktan, Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören İlçe Lideri Metin Bayrakçı, MHP MYK Üyesi Özgür Bayraktar, AK Parti Keçiören İlçe Bayan Kolları Lideri Saliha Küçüker ve Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Lideri Hilmi Gökçınar ile vatandaşlar katıldı. 

Başkan Turgut Altınok iştirakçilere hitaben yaptığı konuşmada, “Keçiören’de unutulmaz bir Kırşehir Gecesi düzenliyoruz. Ahilik Haftası ve bozkırın tezenesi Neşet Ertaş’ı anma vesilesiyle; Anadolu’muzun güzide kenti, ozanlar diyarı Kırşehir’imiz, Abdallarımızın ve değerli sanatçı İsmail Altunsaray’ın kelamı ve sazıyla bizimle oluyor. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Kültürel mirasımıza, kardeşliğimize sahip çıkmaya el ele devam edeceğiz inşallah. Başta bu hoş programı birlikte düzenlediğimiz Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Lideri Hilmi Gökçınar’a, değerli protokolümüze, Kırşehirli, Ankaralı hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. 

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Lideri Hilmi Gökçınar da katkılarından ötürü Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok’a Kırşehir Gecesi’ne sunduğu katkılarından ötürü teşekkür etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ